Pubg Mobile Emulator

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Pubg Mobile Emulator Nedir ?

Pubg Mobile tencent games tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan online aksiyon oyunudur. Yayımlandığı günden beri (19 Mart 2018) mobil platformlarda bu aralar en çok indirilen oyun olma yolunda ilerliyor. Pc sürümüne nazaran ücretsiz olan Pubg Mobile şuan 50 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda.

Bu başarıyı böyle karmaşık bir oyunu mobile getirmekte bulabilirsiniz galiba, oyun kullanılmaya başladığı zamanlarda bazı kullanıcılar telefonlarına klavye ve fare takarak oynaması haksızlık yaratmıştı.

Fare ve klavye kullanmayan oyunculara hız avantajını bayağı bir üstünlük ile kullanıp oyunun zevkini bozdular. Bir tarafta mobil ekrandan oynayan oyuncu, diğer tarafta ise klavye ve fare takmış oyuncuları. Bu durum çok büyük bir haksızlık yarattı ekrandan oynayan oyuncular oyundan zevk alamaz duruma gelmişti ki Tencent games buna bir çözüm buldu.

Çözüm ise Tencent Gaming Buddy Emülatörünü yapmaktan geçti, emülatör ile oyuncular Pubg Mobile’i bilgisayardan oynayabilecek ve mobilden oynayan oyunculara üstünlük sağlamayacaktı.

Bilgisayardan oynayan oyuncular birbirleriyle eşleştirerek, mobilde ki kullanıcılara üstünlük sağlamalarını engellediler. Tabi hala telefona klavye fare takan oyunculara bir çözüm bulmuş değiller.

Pubg Mobile Emulator İndir

Tencent Gaming Buddy emülatör ile Pubg  bünyesine yaklaşık 50 milyona yakın oyuncuyu kattı, bu oyuncuların çoğunluğu (bende dahil) bilgisayarı pubg kaldırmıyor diye oynamıyordu. Tencent games Pubg mobile‘i bilgisayara taşıyarak oyuncu kitlesini neredeyse 2 katına çıkardı diyebilirim.

Yayınlandığı günden beri hala trend listesinde olan Pubg Mobile bilgisayarda oynamak için yapmanız gereken sadece Pubg Mobile Emulator‘ünü indirip kurmak olacaktır. Kurduğunuz takdirde oyun otomatik olarak yüklenecek ve çalışacaktır. Pubg Mobile Emulator buradan indirebilirsiniz.

 

 

Pubg Mobile Emulator YAPILAN YORUMLAR