Pubg Mobile Fps Arttırma

Pubg Mobile Fps

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Pubg Mobile Fps Arttırma yöntemlerini sizler için araştırdık. Makalemiz den oyun içerisinde nasıl fps artışı yakalayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Pubg Mobile Fps Arttırma

Pubg Mobile Fps

Pubg Mobile Fps Arttırma Ayarları

Pubg Pc sürümünde yaşadığımız sorunların bazılarını mobil versiyonu olan Pubg Mobile‘de gelirken getirmiş. Her oyunun baş belası olan Fps sorunu, oyunculara artık bıkkınlık getirdi. Çoğunlukla düşük sistemlerde ve güncel olmayan bilgisayarlarda çoğunlukla bu sorunlar görülmektedir. Pubg Mobile versiyonunda bile yakamızı bırakmayan bu sorunlar eminim ki çoğunuzun canını sıkıyordur.

Makalemi okuyup sonuna geldiğinizde, oyun içerisinde iyileşme hissedebilirsiniz. Bu arada Fps Arttırma gibi programları indirmemenizi öneririm çünkü bu tarz programlar sisteminize zarardan başka bir şey yapmayacaktır. Yani program sisteminize yeni bir ram takmayacak, güncelleme yapmayacaktır bu tarz programlar zaman kaybından başka bir şey değildir, kullanmanızı önermem arkadaşlar.

Ayarlarımızı yapmadan önce isterseniz Pubg Mobile Fps göstermek için Msi Afterburner adlı programı indirmenizi öneririm. Ayar yapmadan önce kaç Fps aldığını ve ayar yaptıktan sonra kaç Fps aldığınızı karşılaştırabilirsiniz.

Pubg Mobile Fps Arttırma Adımları

1- Oyuna girdiğinizde ayarlar otomatik olarak sisteminize göre ayarlanmak da, buda oyun içerisinde fps kayıplarına yol açabiliyor. Bunu düzeltmek adına ayarlar (çark Simgesi) sekmesine girip aşağıda ki gibi ayarlarınızı en düşüğe alın.

2- Aşağıda Anlık uygulamayı kapatıyoruz, oyun içerisinde ilerledikçe dokuları belirginleştirdiği için Fps kayıplarına yol açabilir. Grafikleri otomatik olarak ayarlayarak oyun içerisinde grafiklerinizi otomatik olarak düşürülür.

3-  Msconfig ile arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatın, bilgisayarınızı açtığınız anda bir çok program kullanmadığınız halde arkada çalışıp bilgisayarınızı yorabiliyor. Oyuna girdiğinizde Fps düşüklüğüne etkisi yüksek olur.

Arka plandaki uygulamaları kapatmak için

Başlat – çalıştır – msconfig açılan pencerede başlangıç (Başlatma) sekmesinde gördüğünüz bu programlar siz her bilgisayarı açtığınızda, bilgisayar ile birlikte başlatılıyor. Bu uygulamaların gereksiz olduğunu düşündüğünüz olanları devre dışı bırakabilirsiniz.

4- Son olarak Ekran kartınızı güncelleyerek Fps artışı sağlayabilirsiniz

NVIDIA Driver Downloads

Amd Driver Downloads

Pubg Mobile Fps Mode Nedir ?

Pubg Mobile oyuna her girdiğinizde ekranınızda her defasında görülen Fps Mode oyuncular için tasarlanmıştır. Bu Fps Mode ile oyuncular ayarlarını manuel olarak ayarlamak ile uğraşmasınlar diye   Pubg Mobile sisteme göre  otomatik ayarlama yapan bir sistem geliştirdi. Bu sistem ile ayarlarını yapmanıza gerek yok diyebilirim.

Pubg Mobile Fps Mode Nedir

Pubg Mobile Fps Mode

 

Pubg Mobile Fps YAPILAN YORUMLAR