Pubg Mobile Hile İndir

Pubg Mobile Hile İndir

Pubg Mobile Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, Bluehole tarafından 19 Mart 2018 tarihinde yayınlanan ve hala geliştirilmekte olan çok oyunculu video oyunudur. Mart 2017 tarihinde bilgisayar platformu için erken erişime açılan Pubg oyunu yayınlandığı tarihten kısa bir süre sonra en çok satılan ve en çok oynanan online oyun olmayı başardı.

Oyunda 100 oyuncu bir uçakla belirlenen bir haritanın üzerinden geçiyor, istediği yerde ve zamanda paraşütle atlıyor. Paraşütle atlamalarının ardından haritanın istedikleri bir bölümene inişlerini gerçekleştirirler. Oyuncuların amacı belli bir konuma indikten sonra temel eşyaları ve silahları bularak rakiplerini öldürmek durumunda kalırlar.

Bu durumlar gerçekleşirken aynı zamanda güvenli alan daralarak küçülmeye başlar. Haritanın bir bölümüne doğru küçülen güvenli alana oyuncular giderek birbirlerini görür ve bu şekilde birbirlerini öldürmeleri kolaylaşır. En son hayatta kalan takım veya oyuncu oyunu 1. olarak bitirir.

Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Pubg Mobile, 100 oyuncunun bir ada haritasında birbirlerini öldürerek hayatta kalmaya çalıştıkları bir battle royale oyunudur. Oyuncular 1,2 ve 4 kişilik takımlar halinde oyuna girebilmektedir, tabii arkadaşı olmayan oyuncular rastgele takımlara atanmaktadır.

2 veya 4 kişilik takım oyunlarında, oyuncuların hepsi ölmeden takım dağılmamaktadır. En son kalan oyuncu veya takımlar oyunu kazanarak birinci olurlar. Her maç başlangıcında, belli bir haritada ve belli bir rotada oyuncular uçak ile birlikte gitmektedirler. Uçaktan istedikleri zaman atlayarak haritada istedikleri bölüme iniş yaparlar.

100 oyuncunun rakiplerine karşı oyun başlangıcında hiçbir üstünlüğü bulunmaz. Oyuncular enerji içecekleri, kask, silah, zırh, araç, ve sağlık eşyaları bulmaları gerekir. Bu tarz eşyaları bulmak için oyun haritasında bulunan binaları ve alanları araştırmak zorunda kalırlar.

Zırh, kask ve çantalar 3 seviyeye sahiptir, her seviye eşyaların daha işe yarar hale gelmesini göstermektedir. Ayrıca silahların gelişimi için hızlı çekim şarjörü, namlu ucu, susturucu ve dürbün bulunmaktadır. Belli başlı silahlar bu geliştirilmeler ile daha güçlü olmaktadırlar, bu sayede diğer oyunculara üstünlük kurulmaktadır.

Haritanın belli başlı yerlerinde diğer alanlara göre daha fazla ve daha iyi eşyalar bulunmaktadır. Bu sebeple oyuncular, oyunun başında daha iyi ekipmanlar için bu bölgelere akın etmektedirler. Birkaç dakikalık süreler ile güvenli bölge haritanın belli bir bölümüne doğru küçülmektedir.

Güvenli bölge dışında kalan oyuncular yavaş yavaş can kaybederken, güvenli bölgede olan oyunculara bir şey olmamaktadır. Mavi bir gaz şeklinde küçülerek oyuncuları belli bir noktaya çekerek, birbirlerini görmesini sağlar.

Bu sayede oyuncular rakiplerini görür ve ona göre strateji uygulayarak birinci olmaya çalışırlar. Birinci olan takım veya oyuncu iyi bir altın kazanmaktadır.

Pubg Mobile Haritaları

Pubg Mobile oluşturduğu ve güncellediği haritalar ile oyunculara farklı deneyimler yaşatmaktadır. Oyuncuların farklı harita deneyimleri için kullandığı 4 adet harita bulunmaktadır. Haritaların ne işe yaradığını ve neden tercih edildiğini sizler için anlatmaya çalıştık.

Erangel Haritası

 • Pubg Mobile haritaları arasında en çok tercih edilen haritadır.
 • İlk harita ve en büyük harita olma özelliğini taşımaktadır.
 • Yeşillik alanları arasında kamufle olmak, pusmak çok rahattır.
 • Büyük binaları sayesinde çatışmalar çok saldırgan geçmektedir.
 • Pochinki, Georgopol, Yasnaya Polyana, School, Sosnovka Military Base, Novorepnoye ve Primorsk gibi yüksek derecede loot yapılabilecek merkezleri bulunmaktadır.

Miramar Haritası

 • Dağlar ve kanyonlardan oluşan çöl haritasıdır.
 • Erangel haritasından sonra en çok oynanılmakta olan haritadır.
 • Haritaya özel arazi araçları, minibüsler ve klasik arabalar bulunmaktadır.
 • Çoğunlukla dürbünlü silahlar bulunmaktadır.
 • Los Leones, El Pozo, San Martin, El Azahar gibi çeşitli eşyaların olduğu merkezleri vardır.

 Sanhok Haritası

 • Orman ve dağlara sahip haritadır.
 • Diğer haritalara nazaran yüz ölçümü baya küçüktür. Bu sayede rakiplerinizi her an görebilirsiniz.
 • Diğer haritalara göre özel silahları ve araçları bulunmaktadır.
 • Oyun ortalama olarak 20 dakika sürmektedir.

Vikendi

 • Oyuna en son dahil olan kar haritasıdır.
 • Kamufle olmak diğer haritalara göre ciddi anlamda zordur.
 • Haritaya özel kar araçları çıkartılmıştır.
 • Beyaz giysiler ile oyuna girmek gerekir yoksa çok rahat bir şekilde farkedilebilirsiniz.

 Pubg Mobile Silah Türleri Nelerdir?

 Saldırı Tüfeği: AKM, Groza ve MK48 Mutant saldırı tüfekleri arasında ön plana çıkmaktadırlar. Yakın saldırıda oldukça hasar veren iddialı silahlardır. Hafif makineli silahlara göre hasar ve menzil oranı yüksektir.

Keskin Nişancı Tüfeği:  M24, Win94, Vss, Awm ve Kar98 olarak bilinmektedir, uzak menzilden rakip oyuncuları tek vuruş ile öldürücü hasarları sayesinde tercih edilmektedir.

Pompalı Tüfeği:  S12k, S1897 ve s686 pompalı tüfekleri yakın mesafeden öldürücü hasarları ile tanınmaktadırlar.

Hafif Makineli Silah:  Haritaya ilk inildiğinde tercih edilen silah türüdür, saldırı tüfeğine nazaran daha az bir hasarı bulunmaktadır.

Nişancı Tüfeği: Birkaç atış ile rakip oyuncuları öldürmektedir. Oyun içerisinde en çok tercih edilen tüfekler arasındadır.

Pubg Mobile Hile Nedir?

Tencent games tarafından geliştirilen ve 2018 yılında mobil cihazlara için yayına alınan Pubg mobile oyununun 100 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Hal böyle olunca korsan yazılımcılar Pubg Mobile için özel hileler geliştirdiler. Bunların başında Uc hilesi, Çılgın miramar hilesi ve wallhack hilesi gelmektedir.

Uc Hilesi:  Uc Ve Bp Pubg oyunlarında genel olarak kullanılan para birimidir. Oyuncular bu para birimi ile karakterlerine özel eşyalar veya ifadeler satın almaktadır. Bu sebeple en çok kullanılan hilelerin başında gelmektedir.

Çılgın Miramar Hilesi: Haritada bulunan sağlık kitlerini, düşmanları göstermekle kalmıyor aynı zamanda size doğru gelen düşmanlar için uyarı veriyor. Pubg Mobile oyunu her ne kadar hile kullanımı azaltsa da, hileler aktif olarak kullanılmaktadır.

Wallhack Hilesi: Wallhack hilesi neredeyse birinci şahıs türündeki her oyunda bulunmaktadır. Wallhack, oyuncuların mermilerini otomatik olarak rakip oyunculara yönlendiren bir hile olarak bilinmektedir. Bu tarz oyunlarda hile kullanılmasının temel nedeni de kolay bir başarı elde etmek diyebiliriz.

Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır?

 Pubg Mobile hile sadece android cihazlar üzerinde çalışmaktadır. İos veya Pc platformunda bu tarz hile kullanıma karşı yürütülen uygulamalar vardır. Bu nedenle hileler İos ve Pc platformlarında kullanılmamaktadır.

Android cihazlar için kullanımı gayet kolaydır, sadece yapılması gereken ilgili obb data ve apk dosyalarını cihazınıza atmalı ve yükleme işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Pubg Mobile Hile Kurulum


Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile oyununda hile yapmanın birçok yolu bulunmaktadır. Pubg oyunun anti hile sistemi kötü olduğundan hile kullanımı günümüzde giderek artmaktadır. Öncelikle sitemizde bulunan hileli apk dosyasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ardından indirdiğiniz apk dosyasını açmanız ve çalıştırmanız gerekmektedir. Ancak oyun önceden kurulu olmalıdır, eğer Pubg mobile cihazınızda yoksa kurmanız lazım.

Pubg Mobile Pc Hile Nasıl Yapılır?

Pubg mobile oyununun pc sürümü için “Radar” adı altında bir hilesi bulunmaktadır. Bu hile tamamen emülatör üzerinden oynanılan Pubg mobile için tasarlanmıştır. Pubg mobile oyununu bilgisayarınıza kurmanız ve ardından radar hilesini indirmeniz gerekiyor. Son olarak Pubg Mobile radar hilesini kurarak, oyun içinde radar hilesini kullanabilirsiniz

Pubg Mobile Hile Nasıl Açılır?

Pubg mobile oyununu mobil cihazlarınızdan oynamakta olan oyuncular sitemizde bulunan hileli Apk dosyasını mobil cihazlarına indirmek zorundalar. İndirilen APK dosyasının çalışması için mobil cihazlarında bilinmeyen kaynaklara izin ver denilmesi ve hemen ardından hileli apk dosyasının kurulması gerekir. Hile oyun içerisinde her zaman otomatik olarak açık kalacaktır. Oyuncuların artı olarak hiçbir tuşa ve koda ihtiyacı yoktur.

Pubg Mobile Hile Nasıl İndirilir?

Pubg Mobile oyunu için bir sürü hile bulunmaktadır. Bu sebeple oyuncular ilk olarak hangi hileyi kullanacağını seçmelidirler. Her hilenin farklı özelliğinin olacağını varsayarsak önceliklerini oyun parası veya aim hilelerine vermeleri gerekebilir. Son olarak sitemizde bulunan 4 büyük hileyi hemen indir butonu ile mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.
Pubg Mobile Hile İndir YAPILAN YORUMLAR