Pubg Mobile Lightspeed (Nedir ? -Nasıl İndirilir ?)- Tablet Adam

Pubg Mobile Lightspeed

Pubg Mobile Lightspeed Nedir ?

Pubg Mobile Lightspeed

Pubg Mobile Lightspeed Nedir ?

Bluehole oyunun pc sürümünü çıkardığı zamandan itibaren kar topu olarak büyümeye başlayan Pubg steam’de  yaklaşık olarak 4 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda iken rekor kırmıştı diyebiliriz.  Steam arayüzünde  en çok oynanan oyun olan pubg yakın zamanda mobil versiyonu olan Pubg Mobile Lightspeed‘i çıkardı. Pc sürümünde olduğu gibi mobile versiyonu çıktığından beri Play store‘da en popüler oyunlar arasına girmeyi başardı. Neredeyse 4 ay önce çıkan oyun hala trend listelerinden inmedi ve giderek dahada çok indiriliyor diyebiliriz. En son olarak kullanıcılarına kıyak geçerek Pubg Mobile’i Bilgisayara taşıyan Tencent yaptığı bu kıyak sonrası sistem gereksinimleri Pc sürümünü karşılamayan kullanıcılar Pubg  Mobile akın akın  gidiyorlar.

4 aylık süreçte 50 milyonu geçik bir indirme sayısına ulaşan Pubg Mobile oyuncu bünyesini giderek büyütmekte. Pubg Mobile Ligtspeed normal olarak kullandığımız Pubg mobil sürümüdür. Lightspeed denmesinin nedeni ise yapımcı şirket tarafından konmuş ve ilk olarak Çin pazarına çıktığı için kullanıcılar lightspeed olarak arama yapmaktaydı.

Bu sorunu çözmek adına Tencent games oyunu bütün dünyaya açtığında oyunu sade olarak Pubg Mobile olarak tanıttı, Çin pazarında Lightspeed  olarak kaldığı için şuan çoğu kullanıcımız oyunu böyle aramakta.  Bir açıklık getirmek gerekir ise Pubg Mobile Lightspeed normal olarak play storeda indirime açık olan Pubg Mobile’dir

Pubg Mobile Lightspeed Nasıl İndirilir ?

Pubg Mobile Lightspeed Nedir ?

Pubg Mobile Lightspeed Nasıl İndirilir ?

Pubg Steam’de oldukça popüler ve karmaşık olan oyunu uzun zamandır mobile getirmeyi düşünüyordu. Tencent Games ile bu düşünceyi gerçeğe dönüştürdüler diyebiliriz. Oyun pc sürümünde olduğu gibi mobil platformlara da geldiğinde canlı olarak en çok indirilen oyunlar listesine girmeyi başardı. Bu başarıyı böyle karmakarışık bir oyunu mobile taşıyarak gerçekleşeğini tahmin etmişlerdir heralde.

Pubg mobile Lightspeed versiyonunu indirmek için yapmanız gereken Play store ya da App store’dan oyunu aratarak indirebilirsiniz. Oyunun adı Pubg mobile olarak storelarda yerini almış bulunmakta. Pubg Mobile Ligtspeed indirmek için tıklayınız.

 

 "Pubg Mobile Lightspeed" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
22 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: