Pubg Mobile Apk İndir

Pubg Mobile

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Pubg Mobile versiyonu Android ve İos için indirilmeye açıldı, açıldığı günden beri milyonları bünyesine katan Pubg Mobile pc üzerinden de oynanabiliyor.

Pubg Mobile canlı olarak 50 milyon barajını aşarak en çok indirilen oyunlar arasına adını yazdırdı.

Pubg Mobile Apk

Pubg Mobile İnceleme

 

PlayerUnknown’s Battlegrounds kısaca Pubg, bluehole şirketi tarafından geliştirilen ve yayımlanan  online FPS oyunudur.

Oyun içerisinde en fazla 100 olacak şekilde oyuncular ile rotası belirlenmiş uçağın içinde yolculuk ederek oyuna başlarlar.

Uçak içerisinde giderken kendilerine bir rota belirlerler amaçları bir adanın  herhangi bir yerine paraşüt ile atlamaktır.

Oyuncular eğer takım oyunu oynuyorlar ise takımı korumak adına adanın en güvenli yerine inmeleri ve takımlarını en sona kadar hiç ölmeden ayakta tutmaları gerekmektedir.

Paraşüt ile indiğinizde evlerin, okulların, binaların, hastanelerin içinde bulunan silahları ve diğer eşyaları toplamanız dır.

Pubg’nin mobile versiyonu olan Pubg Mobile‘de aynı görevleri gerçekleştiriyorsunuz.

Oyun içerisinde eşyalarınızı topladıktan sonra amacınız takımınız yada kendiniz gazın içerisinde kalmaktır, zaman geçtikçe gaz haritanın belli bir alanında küçülür ve oyuncuların (yaşayanları)hepsini küçük bir noktaya toplar.

Genellikle açık alana toplanırlar ki birbirlerini görüp öldürülebilsinler ki oyunun en sonunda hayatta kalan takım yada oyuncu, oyunu kazanabilsin diye.

Her iki platformdaki Pubg‘de aynı mantıkta dır. Pubg mobile bilgisayarda oynanmaya başladığı günden itibaren, Pubg mobile ilgi baya artmış durumdadır.

Sistem gereksinimleri pubg oyununu karşılamayan oyuncuların çoğu mobil versiyonu ilgi odakları olmuş durumdadır.

Böyle devam ederse Pubg mobile  bayağı bir oyuncu kitlesini bünyesine katacak gibi duruyor.

Pubg Mobile Online İnceleme

Pubg Mobile Online

 

Pubg Mobile Online Nasıl Oynanır ?

 

Pubg Mobile 100 oyuncunun büyük bir ada haritasında  birbirlerini öldürerek hayatta kaldıkları Online Fps oyunudur.

Pubg mobile oyununa başlamadan önce oyuna  2, 4 veya tek başına ya da tek olarak başka takımlara girebilir.

Tek başına takım olarak girmeyi tercih eden oyuncular aynı şekilde diğer oyuncular ile eşleşir, ister takımla ister tek başınıza girin her oyuncu ölmeden sona kalmaya çalışırlar.

Takım olarak girdiyseniz tüm takımınız ölmeden oyuncularda ölmüyor yani oyun sizlere ikinci bir şans veriyor, tabi yere düştükten sonra rakipleriniz sizlere vurmaya devam ederse fazla bir şansınız kalmayacaktır.

Oyuna girdikten sonra her başlangıçta belirli bir rota ile uçakta gidiyor ve istediğiniz zaman paraşüt ile atlayabiliyor sunuz.

Oyuncular haritanın herhangi bir yerine indiklerinde diğer oyunculara üstünlük kuracak hiç bir eşyaları olmaz (sadece kıyafetleri vardır) haritaya inildiğinde bütün oyuncular eşit olarak başlıyor.

Pubg Mobile oyuncuları  zırh, kask, silah, bomba gibi eşyaları toplamak için hastane, okul gibi çeşitli binaları, evleri ya da alanları ararlar. Zırh, kask ve çanta 3 seviyeye aittir, 3. seviye en iyi özelliklere sahiptir.

Oyuncular buldukları silahları şarjör, susturucu tarzı eşyalar ile silahlarını geliştirebilirler.

Haritanın bazı bölgelerinde daha iyi eşya bulabilme ihtimaliniz fazladır, Ve eğer bu bölgeler daha tehlikelidir çünkü çoğu oyuncu o bölgelere giderek çatışma durumunu fazlalaştırıyor.

Uçaktan atladığınızda oyun ilk başta sizlere yaklaşık olarak 5 dakika veriyor,  bu süre içerisinde eşyalarını toplamanız ve güvenli bölgeye gitmeniz için yeterli bir süredir.

Süre bitiminde oyunun ileri zamanlarında her birkaç dakikada bir haritada rastgele bir bölgeye küçülmeye başlar.

Zamanında gazdan kurtulamadığınız takdirde gaz oyunculara zarar verir ve ölmelerini sağlar.

Bir oyun yaklaşık olarak 30 dakikadan fazla sürer her oyuncu öldürdüğü oyuncu sayısı, hayatta kaldığı süre ve toplam hasara göre ödüllendirilirler.

Ödülü sadece kazanan oyuncu değil bütün oyuncular kazanır, (tabi birinci olan daha fazla kazanıyor) kazanılan ödül ile kasalar açabilirsiniz, Hadi yine iyisiniz çorba parası çıktı :=)

Pubg Mobile Pc İndir

Pubg Mobile İndir

Pubg Mobile Android telefonunuza yükleyebileceğiniz online Fps oyunudur.

Pc sürümünü yapan firma ile Pubg Mobile sürümünü yapan firma aynı değil diye kafanızda soru işareti olmasın çünkü tencent games  orjinal firma ile çalışmaktadır.

Pubg Pc sürümü ile neredeyse aynı olan oyunda sadece biraz daha kolay diyebiliriz.

Oyunu oynamış biri olarak Pubg Mobile ile tek farklılık ateş sistemi başka bir farklılık hissetmedim (grafik hariç)  Pubg Mobile telefonda oynandığı için diğer sürümüne göre kolay olması daha iyi olmuş.

Pubg Mobile diğer mobil oyunlara göre grafikleri çok çok iyi durumda tabi sadece grafikleri değil ses tarafında da kalite söz konusu Pubg pc sürümü ile birebir olmuş diyebiliriz.

Pubg Mobile Apk İndir – Pubg Mobile Tablete İndirme

 


 

Pubg Mobile YAPILAN YORUMLAR