Puhu Tv İndir

Puhu Tv İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tv İndir
 3. Puhu Tv İndir

Puhu Tv Nedir? Ne İşe Yarar?

Dünyada birçok örnekleri bulunan online dizi ve film izleme sitelerine Türkiye’de ilk kez Puhu Tv dahil olmuştur. Yayın hayatına 2016 yılında başlayan platform, kendi içeriklerini üretmekle birlikte önceden üretilmiş dizileri ve filmleri de online olarak veya mobil uygulaması üzerinden yayınlamaktadır. Uygulamada şu an için yalnızca Türk dizileri yayınlamaktadır ancak bünyesinde yabancı dizileri de bulundurmaktadır.

Puhu Tv’ ye üye olmak ve içeriklerinin izlenmesi ücretsizdir. Bunun yanı sıra sitede veya mobil uygulamasında görüntü kalitesinin yüksek olması dizi ve film izlemek için tercih sebeplerinden biri olmaktadır.  Bilgisayarlardan, tabletlerden aynı zamanda mobil uygulaması telefonunuza veya televizyonunuza indirilebildiği takdirde tüm teknolojik kanallardan izlenebilmektedir. Mobil uygulamasının telefonunuza indirilebilmesi ile birlikte dilediğiniz yerden takip etmek istediğiniz dizi ve filmleri izleme keyfine ulaşabilmektesiniz.

Puhu Tv Nasıl Kullanılır?

Puhu Tv, bilindiği üzere ücretsiz olarak yayımlanan online video platformudur. Doğuş grubu tarafından piyasaya sürülen Puhu Tv uygulamasının kullanımı sandığınızdan daha kolaydır. Uygulama üzerinden ücretsiz bir şekilde film, dizi ve belgesel izlemek için, üye olmanız gerekiyor. Facebook veya normal mailiniz aracılığı ile siteye rahat bir şekilde üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra platform genelinde bulunan bütün videoları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Puhu Tv, genel olarak birçok kategoriye ayrılmıştır. Bu kategoriler içerisinden izlemek istediğiniz kategoriyi seçip, ardından da izleyeceğiniz dizi, film veya belgesele tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında Puhu Tv üzerinden ücretsiz olarak video izleyebilirsiniz.

Puhu Tv İle Neler Yapılabilir?

Puhu tv, adından da anlaşılacağı gibi bir televizyon uygulamasıdır. Tek farkı yayınladığı dizi ve filmleri canlı olarak göstermemesidir. Puhu tv, uygulamasına üye olduğunuzda uygulama sayesinde birçok dizi ve filmden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Binlerce dizi, film ve belgeseli içerisinde bulunduran Puhu tv’ye ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Puhu tv, üzerinden aslında pek yapabileceğiniz bir şey yoktur, sadece video izlemek için ideal ücretsiz platformlardan birisidir.

Puhu Tv Nasıl Kurulur?

 • Puhu tv, uygulaması yasal bir uygulama olduğu için, Google play üzerinden indirilmektedir. Ancak daha hızlı bir şekilde indirmek istiyorsanız sitemizde bulunan hemen indir butonu ile uygulamayı indirebilirsiniz.
 • İndirdiğiniz APK dosyasını mobil cihazlarınıza attıktan sonra bilinmeyen kaynaklara izin ver adlı ayarı açmanız gerekmektedir.
 • Son olarak indirilen APK dosyasını çalıştırarak, otomatik kurulumu başlatabilirsiniz.

Puhu Tv İnceleme


Puhu Tv İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: Cihaza göre değişir
 • Yükleme Sayısı: 5.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 5.0 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
 • Sunan: DOGUS DIGITAL
Puhu Tv İndir YAPILAN YORUMLAR