LoL Quin Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Quin

Quin rehberime hoş geldiniz.Quin kostümlerini ücretsiz denemek için LoL Skin Hilesi‘ni kullanabilirsinizQuin ile yukarı koridorda nişancı olduğunuz için kolayca rakibinizi almanız gerekiyor, sürekli bir şekilde dürtüp onu minyon’dan uzak tutarak rakibinizi geri düşürebilirsiniz. Quin ile yapmanız gereken koridorunuzda rakibinize üstünlük kurduysanız, koridorda takılı kalmayın diğer takımın iyi olan koridoruna ultiniz ile kısa sürede giderek onları’da oyundan düşürebilirsiniz. Quin oynarken amacınız tamamen bu olmalı sadece bir şampiyonla oyunun kaderini rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Quin Build(İtem Dizilimi)

Quin Full Build

Quin Build

Quin İtem Dizilimi

Quin İtem

Quin Rün Dizilimi (Runes)

Quin Rün Dizilimi

Quin Rün

Quin Abilities (Yetenek Dizilimi)

Quin Yetenek Dizilimi

Quin Abilities

Quin Ct (Counter)

Quin Counter

Quin Ct

 "Quin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
46 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: