LoL Rakan Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Rakan

Rakan rehberime hoş geldiniz.şampiyonların kostümleri için LoL Skin Programı  kullanabilirsiniz.Rakan hem koruyucu hemde focus atabilen bir destek şampiyon yakın zamandan örnek vermek gerekirse, TBF’de naru’yu rakan ile oyundan düşürmüşlerdi. Rakan yetenekleri takım arkadaşları için çok işlevsel ve nişancısını son derece iyi koruyabilen bir şampiyon, taşıyıcı olmadan’da takım savaşının kaderini ulti yeteneğinizşe değiştirebilirsiniz. İyi bir rehber ile zafer uzakta değil 🙂 LoL Rehber kategorimizi takip ederek güncel buildleri takip edebilirsiniz.

Rakan Build (İtem Dizilimi)

Rakan Full Build

Rakan Build

Rakan İtem Dizilimi

Rakan İtem

Rakan Rün (Runes)

Rakan Rün Dizilimi

Rakan Rün

Rakan Abilities (Yetenek Dizilimi)

Rakan Yetenek Dizilimi

Rakan Abilities

Rakan Ct (Counter)

Rakan Counter

Rakan Ct"Rakan" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
154 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: