Rakan

Rakan rehberime hoş geldiniz.şampiyonların kostümleri için LoL Skin Programı  kullanabilirsiniz.Rakan hem koruyucu hemde focus atabilen bir destek şampiyon yakın zamandan örnek vermek gerekirse, TBF’de naru’yu rakan ile oyundan düşürmüşlerdi. Rakan yetenekleri takım arkadaşları için çok işlevsel ve nişancısını son derece iyi koruyabilen bir şampiyon, taşıyıcı olmadan’da takım savaşının kaderini ulti yeteneğinizşe değiştirebilirsiniz. İyi bir rehber ile zafer uzakta değil 🙂 LoL Rehber kategorimizi takip ederek güncel buildleri takip edebilirsiniz.

Rakan Build (İtem Dizilimi)

Rakan Full Build

Rakan Build

Rakan İtem Dizilimi

Rakan İtem

Rakan Rün (Runes)

Rakan Rün Dizilimi

Rakan Rün

Rakan Abilities (Yetenek Dizilimi)

Rakan Yetenek Dizilimi

Rakan Abilities

Rakan Ct (Counter)

Rakan Counter

Rakan Ct"Rakan" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
105 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: