Rammus

Merhaba Arkadaşlar Rammus rehberime hoş geldiniz. Rammus’un efsane kostümlerini denemek için Mod Skin LoL  programını kullanabilirsiniz. Rammus, fiziksel hasar veren takımların baş belası olarak bilinir. Rammus ormanı kolay dönen , koridorlara kolay baskın atabilen bir şampiyondur. Q yeteneğiniz ile hızlıca baskın atabilirsiniz. Rammus ile gank atamıyorsanız ormanınızı dönün ve baskın yiyebilecek bir koridora yakın durun , rammus geri kaldığında kolay kolay kendini toparlayamıyor. LoL Rehber kategorimize girip güncel haberleri takip edebilirsiniz.

 Rammus Build (İtem Dizilimi)

Rammus Full Build

Rammus Build

Rammus İtem Dizilimi

Rammus İtem

Rammus Rün (Runes)

Rammus Rün Dizilimi

Rammus Rün

Rammus Abilities(Yetenek Dizilimi)

Rammus Yetenek Dizilimi

Rammus Abilities

Rammus Ct (Counter)

Rammus Counter

Rammus Ct"Rammus" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
77 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: