Razer oyuncular için özel akıllı telefon çıkarmayı planlıyor? TabletAdam

Razer oyuncular için özel akıllı telefon çıkarmayı planlıyor

Razer Oyuncular İçin Akıllı Telefon Çıkarıyor

üzere her oyuncunun rüyası olan ve o cool yeşil logosuyla üst düzey oyuncu donanımı firması razer, yeni satın aldığı firmanın ardından oyuncular için ürettiği donanımlardan sonra artık akıllı telefon işine giriyor. bu yılın başında satın aldığı Nexbit oyuncular için akıllı bir telefon üzerinde çalışıyor. gelen haberlere göre kendi kullanıcı kitlesindeki kararlı oyuncular için mobil bir cihaz geliştiriyor. oyuncular için geliştirilen cihaz ülkemize gelirmi bilemeyiz ama gelirse razer’ın tüm ürünlerinde olduğu gibi bu mobil cihazda yüksek ürün etiketi nedeniyle fiyata odaklı tüketicilerin bu cihaza ilgi duyacağını pek sanmıyoruz."Razer oyuncular için özel akıllı telefon çıkarmayı planlıyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
50 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: