LoL Skin

Razer oyuncular için özel akıllı telefon çıkarmayı planlıyor

Razer Oyuncular İçin Akıllı Telefon Çıkarıyor

üzere her oyuncunun rüyası olan ve o cool yeşil logosuyla üst düzey oyuncu donanımı firması razer, yeni satın aldığı firmanın ardından oyuncular için ürettiği donanımlardan sonra artık akıllı telefon işine giriyor. bu yılın başında satın aldığı Nexbit oyuncular için akıllı bir telefon üzerinde çalışıyor. gelen haberlere göre kendi kullanıcı kitlesindeki kararlı oyuncular için mobil bir cihaz geliştiriyor. oyuncular için geliştirilen cihaz ülkemize gelirmi bilemeyiz ama gelirse razer’ın tüm ürünlerinde olduğu gibi bu mobil cihazda yüksek ürün etiketi nedeniyle fiyata odaklı tüketicilerin bu cihaza ilgi duyacağını pek sanmıyoruz.

"Razer oyuncular için özel akıllı telefon çıkarmayı planlıyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
21 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları