Rek’Sai

Rek’Sai rehberime hoş geldiniz. lol şampiyonlarının kostümlerini kullanmak için LoL Skin Hilesi İndirip kullanabilirsiniz. Rek’Sai Ad ve tank ağırlıklı bir şampiyon olmasıyla birlikte bir aralar Worlds’de baya picklenen bir şampiyon olmuştu, Rek’sai farm yaparken hiç beklemediğiniz bir şekilde yerden çıkıp sizi havaya zıplata biliyor. Rek’sai ile erken safhada kolayca gank atabilirsiniz. Takım savaşlarında, erken oyuna nazaran biraz oyundan düşüyor, fazla bir etki yapamıyor. diğer buildler için LoL Rehber kategorimizi takip edin.

Rek’Sai Build(Eşya Dizilimi)

Rek'Sai Full Build

Rek’Sai Build

Rek'Sai İtem Dizilimi

Rek’Sai İtem

Rek’Sai Rün (Runes)

Rek'Sai Rün Dizilimi

Rek’Sai Rün

Rek’Sai Abilities(Yetenek Dizilimi)

Rek'Sai Yetenek Dizilimi

Rek’Sai Abilities

Rek’Sai Ct (Counter)

Rek'Sai Counter

Rek’Sai Ct"Rek’Sai" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
71 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: