LoL Rek'Sai Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Rek’Sai

Rek’Sai rehberime hoş geldiniz. lol şampiyonlarının kostümlerini kullanmak için LoL Skin Hilesi İndirip kullanabilirsiniz. Rek’Sai Ad ve tank ağırlıklı bir şampiyon olmasıyla birlikte bir aralar Worlds’de baya picklenen bir şampiyon olmuştu, Rek’sai farm yaparken hiç beklemediğiniz bir şekilde yerden çıkıp sizi havaya zıplata biliyor. Rek’sai ile erken safhada kolayca gank atabilirsiniz. Takım savaşlarında, erken oyuna nazaran biraz oyundan düşüyor, fazla bir etki yapamıyor. diğer buildler için LoL Rehber kategorimizi takip edin.

Rek’Sai Build(Eşya Dizilimi)

Rek'Sai Full Build

Rek’Sai Build

Rek'Sai İtem Dizilimi

Rek’Sai İtem

Rek’Sai Rün (Runes)

Rek'Sai Rün Dizilimi

Rek’Sai Rün

Rek’Sai Abilities(Yetenek Dizilimi)

Rek'Sai Yetenek Dizilimi

Rek’Sai Abilities

Rek’Sai Ct (Counter)

Rek'Sai Counter

Rek’Sai Ct"Rek’Sai" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
101 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: