Renekton

Renekton rehberime hoş geldiniz. Renekton kendi koridorunda güçlü bir şampiyon, oyun  başı koridordan avantajlı bir şekilde çıkabilirsek renekton ile rakip takımın nişancısını , takım savaşında kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Renekton ad ve tank ağırlıklı bir şampiyon amacınız koridoru kazanıp, harita’da dolaşarak takımınıza skor kazandıracağız.

Renekton Build(İtem Dizilimi)

Renekton Full Build

Renekton Build

Renekton İtem Dizilimi

Renekton İtem

Renekton Rün Dizilimi (Runes)

Renekton Rün Dizilimi

Renekton Rün

Renekton Abilities (Yetenek Dizilimi)

Renekton Yetenek Dizilimi

Renekton Abilities

Renekton Ct (Counter)

Renekton Counter

Renekton Ct

"Renekton" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
43 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları