LoL Renekton Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Renekton

Renekton rehberime hoş geldiniz. Renekton kendi koridorunda güçlü bir şampiyon, oyun  başı koridordan avantajlı bir şekilde çıkabilirsek renekton ile rakip takımın nişancısını , takım savaşında kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Renekton ad ve tank ağırlıklı bir şampiyon amacınız koridoru kazanıp, harita’da dolaşarak takımınıza skor kazandıracağız.

Renekton Build(İtem Dizilimi)

Renekton Full Build

Renekton Build

Renekton İtem Dizilimi

Renekton İtem

Renekton Rün Dizilimi (Runes)

Renekton Rün Dizilimi

Renekton Rün

Renekton Abilities (Yetenek Dizilimi)

Renekton Yetenek Dizilimi

Renekton Abilities

Renekton Ct (Counter)

Renekton Counter

Renekton Ct"Renekton" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
137 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: