LoL Rengar Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Rengar

Rengar rehberime hoş geldiniz. Mod Skin LoL programı ile istediğiniz kostümleri ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Rengar ile ormana başlar iken mutlaka aşağı koridorun olduğu yerden başlayın amacımız tamamen ormanı hızlıca dönüp hızlıca 6 olmaktır. 6 olmadan aşağı koridorun itmesini bekleyip görünmeden çalılara girip baskın atabilirsiniz.Bildiğiniz üzere Rengar 5 farklı kişiyide katlettikten sonrra saldırı gücü bayağı artmış oluyor. Rengar ile herkesi kestikten sonra takım savaşlarından doğru bir pozisyon ile Nişancı veya suikastçıyı çıkarabilirsiniz. Lol Rehberi kategorimize bakarak daha fazla şampiyona ulaşabilirsiniz.

 

Rengar Build (Eşya Dizilimi)

Rengar Full Build

Rengar Build

Rengar İtem Dizilimi

Rengar İtem

Rengar Rün Dizilimi (Runes)

Rengar Rün Dizilimi

Rengar Rün

Rengar Abilities (Yetenek Dizilimi)

Rengar Yetenek Dizilimi

Rengar Abilities

Rengar Ct (Counter)

Rengar Counter

Rengar Ct

 

 "Rengar" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
155 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: