Rengar

Rengar rehberime hoş geldiniz. Mod Skin LoL programı ile istediğiniz kostümleri ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Rengar ile ormana başlar iken mutlaka aşağı koridorun olduğu yerden başlayın amacımız tamamen ormanı hızlıca dönüp hızlıca 6 olmaktır. 6 olmadan aşağı koridorun itmesini bekleyip görünmeden çalılara girip baskın atabilirsiniz.Bildiğiniz üzere Rengar 5 farklı kişiyide katlettikten sonrra saldırı gücü bayağı artmış oluyor. Rengar ile herkesi kestikten sonra takım savaşlarından doğru bir pozisyon ile Nişancı veya suikastçıyı çıkarabilirsiniz. Lol Rehberi kategorimize bakarak daha fazla şampiyona ulaşabilirsiniz.

 

Rengar Build (Eşya Dizilimi)

Rengar Full Build

Rengar Build

Rengar İtem Dizilimi

Rengar İtem

Rengar Rün Dizilimi (Runes)

Rengar Rün Dizilimi

Rengar Rün

Rengar Abilities (Yetenek Dizilimi)

Rengar Yetenek Dizilimi

Rengar Abilities

Rengar Ct (Counter)

Rengar Counter

Rengar Ct

 

 

"Rengar" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
38 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları