Restaurant Story - Tablet Adam
Restaurant Story

Restaurant Story

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Restaurant Story

Merhaba sayın takipçilerimiz en iyi tablet oyunları paylaşmaya devam ediyoruz.Kaliteli aşçılık oyunları ile karşınızdayız.Restaurant Story oyunda Kendi dizaynınızla restoranınızı oluşturun ve müşterilerinize özel menünüzden yemekler yedirin. Menünüzü kendiniz kendi kafanıza göre ayarlayın fiyatını belirleyin ve masalara dağıtın oyunda en önemli iki şey var biri restoranınızın dekorasyonu iç açıcı bir şeyler yapınki müşteriler mutlu olsun ve yemekler yemekler ne kadar farklı ve ne kadar iyi olursa müşteriniz sevinir ve daha çok para kazanırsınız bu iki önemli şeyi yaparak restoranı zirveye taşıyabilirsiniz.

Restaurant Story İndir

Restoranınıza gelen müşterile kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği ve ttlılar yapabiliyorsunuz. Her yemeğin ve tatlının pişme süresi ve kazandırdığı para farklı. her hafta gelen güncellemelerle birlikte sürekli yeni dekorasyon malzemeleri ve yemek tarifleri ekleniyor. Aşçılık oyunlarında neredeyse 1 numara bir oyundur. İyi eğlenceler.

Restaurant Story apk indir

Restaurant Story İndir

"Restaurant Story" 20 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
lol rp

"Restaurant Story" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
20 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: