Riven

Riven rehberime hoşgeldiniz. Riven efsane kostümlerine ücretsiz bir şekilde bakmak için LoL Skin Hilesi İndir İndir tıklayınız. Riven İle çok kolay bir şekilde takım savaşını, takımınıza kazandırabilirsiniz. Riven Genelikle üst koridorda oynandığından çoğunlukla tank şampiyonlar yada rakipler geliyor. Riven rakibini 3 level olunca kesebilen bir şampiyon rakibiniz tank olacağından item almadan kesmenizi öneririm kese bilirseniz. Kolay kolay sizi kimse durduramaz hala geliceksiniz çünkü rakibiniz her geldiğinde kesebilecek bir güce çıkacaksınız. Riven çok mobil bir şampiyondur dikkatli oynamanızı tavsiye ederim. Riven rehberlerine ulaşmak için Lol Rehberi kategorimize bakabilirsiniz.

Riven Build (İtem Dizilimi)

Riven Full Build

Riven Build

Riven İtem Dizilimi

Riven İtem

Riven Rün Dizilimi (Runes)

Riven Rün Dizilimi

Riven Rün

Riven Abilities (Yetenek Dizilimi)

Riven Yetenek Dizilimi

Riven Abilities

Riven Ct (Counter)

Riven Counter

Riven Ct

 "Riven" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
155 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: