LoL Riven Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Riven

Riven rehberime hoşgeldiniz. Riven efsane kostümlerine ücretsiz bir şekilde bakmak için LoL Skin Hilesi İndir İndir tıklayınız. Riven İle çok kolay bir şekilde takım savaşını, takımınıza kazandırabilirsiniz. Riven Genelikle üst koridorda oynandığından çoğunlukla tank şampiyonlar yada rakipler geliyor. Riven rakibini 3 level olunca kesebilen bir şampiyon rakibiniz tank olacağından item almadan kesmenizi öneririm kese bilirseniz. Kolay kolay sizi kimse durduramaz hala geliceksiniz çünkü rakibiniz her geldiğinde kesebilecek bir güce çıkacaksınız. Riven çok mobil bir şampiyondur dikkatli oynamanızı tavsiye ederim. Riven rehberlerine ulaşmak için Lol Rehberi kategorimize bakabilirsiniz.

Riven Build (İtem Dizilimi)

Riven Full Build

Riven Build

Riven İtem Dizilimi

Riven İtem

Riven Rün Dizilimi (Runes)

Riven Rün Dizilimi

Riven Rün

Riven Abilities (Yetenek Dizilimi)

Riven Yetenek Dizilimi

Riven Abilities

Riven Ct (Counter)

Riven Counter

Riven Ct

 "Riven" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
237 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: