LoL Rumble Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Rumble

Rumble Rehberime hoş geldiniz. Rumble Kostümlerini almadan denemek için LoL Skin İndir kullanabilirsiniz. Rumble taşıyıcı tank bir şampiyondur. Zaman zaman yarı tank olabilir ama amacınız tamamen hasar odaklı olsun, takım savaşlarında bir ulti ile oyunun kaderini ciddi bir şekilde değiştirebilirsiniz. Takım savaşlarında iç içe duruyorsa rakipleriniz ultinizi bekletmeyin boşuna direk atın ultiniz yakıcı etkisinden kurtulmadan rakiplerinizi kolayca öldürebilirsiniz. Diğer şampiyonların build’leri için Lol Rehberi‘ne bakabilirsiniz.

Rumble Build (İtem Dizilimi)

Rumble Full Build

Rumble Build

Rumble İtem Dizilimi

Rumble İtem

Rumble Rün Dizilimi (Runes)

Rumble Rün Dizilimi

Rumble Rün

Rumble Abilities (Yetenek Dizilimi)

Rumble Yetenek Dizilimi

Rumble Abilities

Rumble Ct (Counter)

Rumble Counter

Rumble Ct"Rumble" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
113 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: