Rumble

Rumble Rehberime hoş geldiniz. Rumble Kostümlerini almadan denemek için LoL Skin İndir kullanabilirsiniz. Rumble taşıyıcı tank bir şampiyondur. Zaman zaman yarı tank olabilir ama amacınız tamamen hasar odaklı olsun, takım savaşlarında bir ulti ile oyunun kaderini ciddi bir şekilde değiştirebilirsiniz. Takım savaşlarında iç içe duruyorsa rakipleriniz ultinizi bekletmeyin boşuna direk atın ultiniz yakıcı etkisinden kurtulmadan rakiplerinizi kolayca öldürebilirsiniz. Diğer şampiyonların build’leri için Lol Rehberi‘ne bakabilirsiniz.

Rumble Build (İtem Dizilimi)

Rumble Full Build

Rumble Build

Rumble İtem Dizilimi

Rumble İtem

Rumble Rün Dizilimi (Runes)

Rumble Rün Dizilimi

Rumble Rün

Rumble Abilities (Yetenek Dizilimi)

Rumble Yetenek Dizilimi

Rumble Abilities

Rumble Ct (Counter)

Rumble Counter

Rumble Ct

"Rumble" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
31 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları