LoL Ryze Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Ryze

Ryze hakkında her şeyi kapsayan gelişmiş rehberime hoş geldiniz! Bu klavuz Ryze’ın Şampiyon Potansiyelini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Ryze gibi bir şampiyonda ustalaşmak ve taşımak gerçekten zor olan bir şampiyon dışarıdan bu şampiyon çok kolay sadece tuşlara bassak yeter gibi görünebilir fakat,gözüktüğü gibi değil.

Rehberimizi takip ederek doğru rünler ve kabiliyetler ile oyun sonuna doğru harikalar yaratabilirsin. Oyunda ilk dakikalarda olabildiğince farm kasarak ve karşı taraf  ile hasar takasına girerek lane safhasında oyunu kazanabilirsin. Bu arada LoL Skin uygulamasını indirebilirsiniz.

Ryze Build (İtem Dizilimi)

Ryze Full Build

Ryze Build

Ryze İtem Dizilimi

Ryze İtem

 

 

 

 

 

Ryze Rün Dizilimi (Runes)

Ryze Rün Dizilimi

Ryze Rün

Ryze Abilities (Yetenek Dizilimi)

Ryze Yetenek Dizilimi

Ryze Abilities

Ryze Ct (Counter)

Ryze Counter

Ryze Ct

 "Ryze" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
124 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: