Salla Kazan İndireceğim

Salla Kazan İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tablet Uygulamaları İndir
 3. Salla Kazan İndir

Salla Kazan Nedir? Ne İşe Yarar?

Haftalık olarak faydalanılabilecek salla kazan kampanyası 2017 yılından bu yana Turkcell kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Kampanyadan hem faturalı hem de normal hat sahibi tüm kullanıcılar yararlanabilir. Bu uygulama sayesinde birçok farklı hediye Sms bilgilendirmesinden sonra kullanıcıların telefonuna otomatik olarak yüklenmektedir. 2018 yılından itibaren Turkcell hat kullanan müşteriler doğum günlerinde ek olarak salla kazan kampanyalarına katılma şansına sahipler.

Salla Kazan ve Verilen Hediyeler 

Aylık minimum 3 GB ile maksimum 25 GB internet verilen hediyelerin başında geliyor. Bunun dışında günlük ve haftalık internet paketleri de her Cuma günü gerçekleştirilen kampanyalarda sahiplerine dağıtılmaktadır. Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter için özel olarak geliştirilmiş hediyeler de haftalık aktivasyonların içerisinde yer alıyor. Aylık dergilik paketi kazanan kişiler ise bu paketin sunduğu avantajlardan 30 gün boyunca faydalanabilir. Diğer seçenekler arasında aylık Tv. ve Fizy Premium paketleri de bulunmaktadır.

Salla Kazan İçin Gerekenler 

Hem Android hem de akıllı telefonlarda Turkcell kullanan herkes bu özel kampanyaya haftalık olarak katılabilir.

Salla Kazan Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı mobil cihazlarınıza kurduktan sonra turkcell hattınızla giriş yapmanız gerekiyor. Uygulama sadece turkcell hatlı numaralarda çalışmaktadır. Uygulamaya kayıtlı değilseniz, ilk olarak numaranızı girerek, şifrenizi belirlemeniz gerekiyor. Şifre belirledikten sonra uygulamaya giriş yaparak, salla kazan bölümüne giriş yapın. Ardından telefonunuzu birkaç kez sallayarak, ücretsiz paketlerin gelmesini bekleyin.

Salla Kazan İle Neler Yapılabilir?

Salla kazan Turkcell firması tarafından kendi kullanıcılarına özel olarak çıkartılmış bir uygulamadır. Turkcell kullanıcıların paketleri hakkında ayrıntılı bilgi almak, yeni paketlerden yararlanmak amacı ile kullanılmaktadır. Bunun dışında her hafta ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz, salla kazan bölümü bulunmaktadır. Telefonunuzu birkaç kez sallayarak, turkcell tarafından verilen ücretsiz paketlerden yararlanabilirsiniz.

Salla Kazan Nasıl Kurulur?

 • Salla Kazan uygulamasını Google play veya sitemiz üzerinden indirmeniz gerekiyor.
 • İndirdiğiniz uygulama mobil cihazlarınıza APK dosyası olarak inecektir. Eğer bilgisayar üzerinden indirme yapıyorsanız, mutlaka mobil cihazlarınıza aktarmanız gerekiyor.
 • Uygulamanın kurulumu yapmadan önce mobil cihazlarınız üzerinden ayalar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekmektedir.
 • Son olarak indirdiğiniz dosyanın üzerine gelerek çalıştırmanız durumunda uygulama otomatik olarak kurulup, ana ekranınızda gözükecektir.

Salla Kazan İnceleme

 

Salla Kazan KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Salla Kazan İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 48M
 • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.3 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 11.9
 • Sunan: Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Salla Kazan İndir YAPILAN YORUMLAR