Şampiyonluk Liginde İzlenmesi Gereken 8 Oyuncu

2018 şampiyonluk liginde geçen seneye nazaran rekabetin üst düzeye çıktığı bir sezon olacak.  2018 sezonunda Türkiye için  League of Legends espor sahnesinin 5. yılını geride bırakacağız. Geçen sezon ligde her eşleşme 2 maç üzerinden oynanıyordu, yeni sezonda  tek maçlık sisteme geri dönüldü fakat oynanılan maç sayısı aynı kalıyor. Mevsim finallerinde oynayan takımlar artık alt lige düşmeyecek. Rekabetin 9 haftaya çıkmasıyla ve sezonun başlaması bizi heycanladırdı. 2018 sezonunda kıran kırana geçecek maçlarda her oyuncuyu izleyebilirsiniz fakat öyle oyuncular var’ki bir anda oyunun kaderini değiştirebilir. Sizler için maçlara direkt etki yapacak isimleri derledik. League of Legends’da kostümleri ücretsiz denemek için Lol Skin Programını kullanabilirsiniz.

 

1907 Fenerbahçe Espor

 

Hwa Gamıng

 

Team Aurora

 

Galakticos

 

Dark Passage

 

BAUSuperMassie Esports

 

YouthCrew

 

Royal Bandits

"Şampiyonluk Liginde İzlenmesi Gereken 8 Oyuncu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
92 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları