Samsung Galaxy Note N5105 Beyaz Tablet İncelemesi

Samsung-Galaxy-Note-N5105

Öncelikle merhaba hoş geldiniz.Tablet incelemeleri yapmaya devam ediyoruz. Samsung Galaxy Note N5105 haytının her zaman anında sana eşlik edecek yeni Samsung Galaxy Note N5105 merhaba de bağlantı hızı ve s kalemin verdiği doğla his not alırken mükemmel bir uyumda her zaman sizinle yeni Samsung Galaxy Note N5105 düşünenler hayal edenler ve fikir önderleri için tasarlanmıştır. Bu tablet Bir düşüncenin karalanması, kavramın kabataslak çizimi, fikirlerinizin organize edilmesi ve ilham kaynağı her nerede çıkarsa çıksın yaratıcılığımızı ifade etmeniz için sunulmuştur.

Samsung Galaxy Note N5105 Özellikleri

Bu tablet ile Metroda kitap okurken, sunum yaparken veya yatağınızda film izlerken kollarınızda sizi rahat hissettirir. Parlayan bu performans size ayak uydurur. İsteklerinizin önemi yok, Samsung Galaxy Note N5105 taleplerinize cevap verebilir. Güçlü bir çekirdek işlemci ve 2 GB RAM ile donatılmış Samsung Galaxy Note N5105 tüm çoklu görev arama ve oyunlar aksama yapmadan çalışır. Her yerde, her zaman, olduğundan çok daha hızlı yavaş bağlantılarda dahi çıkmaza girmez.WİFİ kanal tutucu ve GPS + Glonass teknolojisi ile her bağlantıda döngü içinde kalır. Ofiste, evde veya dışarıda olun, her zaman hazır olan bir mobil cihaza ihtiyacınız var verimliliği çok daha iyi pil ile gece gündüz demeden çalışan bir tablettir. S pen ile nerede olursan ol ne yapmak istersen yap daha fazla zamana sahipsin, Çoklu pencere ve eş zamanlı arama ile mobil yaşam tarzını sunar. Hızlı not düşmek, hızlı yön bulma, mailleri kontrol etme, arama ihtiyacınız olan tüm bunları çağrı sırasında uygulamalar arasında geçiş yamadan tek seferde yapabilirsiniz.

Tablet incelemelerini tablet adamdan güncel olarak hep takip edebilirsiniz.Hoşçakalın.

Samsung-Galaxy-Note"Samsung Galaxy Note N5105 Beyaz Tablet İncelemesi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
23 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: