Samsung Galaxy Note N5105 Tablet İncelemesi - Tablet Adam

Samsung Galaxy Note N5105 Tablet İncelemesi

Samsung-Galaxy-Note-N5105-Tablet-İncelemesi

Merhaba ilk öncelikle tablet adama hoş geldiniz bugün size Samsung Galaxy Note N5105 Tablet Pc ürünün tablet incelemelerini yapacağız. Hayatının her anında sana eşlik edebilecek yeni Samsung Galaxy Note N5105 merhaba diyebilirsiniz. Bağlantı hızı ve s kalemin verdiği doğal his, not alırken mükemmel bir uyumda her zaman sizinle yeni Samsung Galaxy Note N5105, düşünenler, hayal edenler ve fikir önderleri için tasarlanmıştır. Bir düşüncenin karalanması, kavramın kabataslak çizimi, fikirlerimizin organize edilmesi ve ilham kaynağını her nerede karşınıza çıkarsa çıksın yaratıcılığınızı ifade etmeniz için sunulmuştur. Metroda kitap okurken, sunum yaparken veya yatağımızda film izlerken kollarınızda size rahatlığı getirir. Sanki gerçek bir kâğıttan okuma hissi veren okuma modu ile her ortamda itap okumanın keyfini yaşayın mükemmel aydınlatma ve ışık tonu ile optimize edilerek her ışık ortamında konforlu okuma deneyimi sunar. s pen doğrudan not alma özelliği ile kolay okuma halindeyken bile not alabilerek okumayı size daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Samsung-Galaxy-Note-N5105

Samsung Galaxy Note N5105 Özellikleri

Çoklu pencere ve eş zamanlı arama ile mobil yaşam tarzını sunar. Bu tablet pc ile Hızlı not düşmek, yön bulma, email kontrol etme,arama ihtiyacınız olan tüm çağrı sırasında uygulamalar arsında geçiş yapmadan tek seferde yapabilirsiniz.konumlandırma,tam ekrana genişletme veya herhangi bir pencereyi anında kapatmak, s pen’e konumlandırılmış akıllı buton ile gerçek bir deneyim sunar. Senin ilhamını yansıtan stilde not alın. Harika fikirleriniz var -s note ile onları düzenli bie hale dönüştürün. Şablon geliştirme özelliği yardımı ile öne çıkan fikirlerinizi diğerlerinden ayırın. Parlayan bu performansı size ayak uydurur, isteklerinizin önemi yok note taleplerinize cevap verebilir, güçlü bir çekirdek işlemci ve 2GB ram ile donatılmış bir Samsung Galaxy Note N5105 8inc tüm çoklu görev arama ve oyunlar aksama olmadan çalışır. Her yerde, her zaman olduğundan çok daha hızlı yavaş bağlantılarda dahi çıkamaz girmez. WİFİ kanal tutucu ve gps+Glonas teknolojisi ile bağlantıda döngü içinde kalır. Verimliliği çok daha iyi pil ile gece gündüz kullanıma hazır bir pildir.Diğer incelemeler için Tablet incelemeleri kategorimiz den bakabilirsiniz."Samsung Galaxy Note N5105 Tablet İncelemesi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
30 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: