Samsung Galaxy Note SM-P600 - Tablet Adam

Samsung Galaxy Note SM-P600

Samsung Galaxy Note SM P600

Merhaba Tablet Adama hoş geldiniz yine bir tablet incelemeleri ile karşınızdayız. Yeni Samsung Galaxy Note SM-P600 10.1inc Tablet PC , kristal netliğinde görüntüleme kalitesiyle ve büyük ekranla çok yüksek WQXGA çözünürlüğü sağlar olağanüstü çözürnürlük size üstün görüntülenme deneyimi sunar. Full HD içerikler kaliteden ödün vermeden eksiksiz şekilde desteklenir her görüntü ve video daha canlı daha keskin bir şekilde görüntülenir. Kendi ekranınızı tasarlayın Galaxy Note SM-P600 Tablet PC 10.1’’ büyük ekran üzerinde dergi benzeri deneyimler sunar. En çok kullandığınız ve sevdiğiniz uygulamaları web sitelerini, videoları, dosyaları ve klasmrleri ekranınıza ekleyerek kendi menü ekranınzı oluşturabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note Özellikleri

Samung tablet’in kesintisiz yenilikleri Galaxy Note SM-P600 10.1inc Tablet PC’ye dikkat çekici en iyi dış tasarımı sağlanmaktadır böylece ekran boyutunda bir azalma olmadan, boyut olarak daha küçük ve ağırlık olarak daha hafiftir. Galaxy Note SM-P600 10.1inc Tablet PC, çoklu görevleri eş zamanlı olarak yapmak için size yeterli ekran alanı sunra. Film oynatıcı, not uygulamsı gibi iki uygulamayı aynı anda etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, film izlemek gibi başka bir şey yaparken çizim veya karalama yapabilirsiniz. Deri görünümlü seçkin arka kapak Galaxy Note SM-P600 10.1inc Tablet PC’ye daha klasik ve daha güzel bir görünüm vermektedir. 3Gb ram ile donatılmış bir Galaxy Note SM-P600 10.1inc Tablet PC 10.1 inç tüm çoklu görev arama ve oyunlar aksama yapmadan çalışır her zaman oluduğundan çok daha hızlı yavaş bağlantılarda dahi çıkamaza girmez.Bir Tablet incelemelerinde görüşmek üzere."Samsung Galaxy Note SM-P600" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
26 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: