Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Samsung Galaxy S7 için Beklenen Özellikler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Samsung Galaxy S7 için Beklenen Özellikler

1- Galaxy s serisi neredeyse tüm telefonlarında tasarım değişikliğine gitti. Hatta Galaxy S5’ten Galaxy S6’ya geçişte tasarım noktasında ciddi bir değişiklik yaptı galaxy s6 ile birliklikte daha özel görünmeye başladı büyük ihtimalle Galaxy s7’de tasarımın büyük oranda değişmesi bekleniyor

samsung galaxy s7

2- Kamera olarak da değişime gitmesi bekleniyor. Samsung Galaxy S6’nın F/1.9 diyafram açıklığına sahip 16MP’lik kamerası etkileyici görünüyor. 4K Ultra HD video kaydı gerçekleştiren kamera aynı zaman Optik Görüntü Sabitleme teknolojisine sahip Galacy s7 sony tarafından gelişmelere bağlı genellikle sony üretimi sensörler kullanan samsung s7 ile birlikte güzel bir kamera üretimi bekleniyor.

Samsung_Galaxy_S6_Kamera

 

Samsung Galaxy S7 Özellikleri

3- Samsung geçtiğimiz günlerde düzenlenen Analist günü etkinliklerinde yayınlanan bir slayt samsungun bu sene Ultra HD ekrana geçis yapacağını göstermişti eğere bir aksilik olmasa Galaxy Note 5’te Ultra-HD (3840 × 2160 piksel) çözünürlüklü Super AMOLED ekran göreceğiz. Bu ekran çözünürlüğü Galaxy S7’de de yer alacaktır. Ayrıca Galaxy s7’de esnek ekran kullanımı gündemde . Samsung’un ileri ekran teknolojisi ve son günlerde bu yöndeki çalışmaları artırması bu ihtimali yükseltiyor.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4- Eğer sanal gerçeklik projesini sevdiyseniz samsung’un bundan sonraki zamanda tanıtımlarını sürdüreceğini söyleyebiliriz sanal gerçeklik gözlüklerine ciddi yatırımlar gerçekleştiren samsung , Galaxy S7’yle birlikte yeni bir Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü duyuracağı zannediliyor.

galaxy özellikleri

5- USB-c Google’ın gelecek Android cihazlarda USB-c standart konektör olmaya hazırlanıyor. Galaxy S7 de USB-C özelliğine sahip ilk telefonlardan biri olabilir..

şarj cihazı özellikleri

Samsung Galaxy S7 için Beklenen Özellikler BENZER İÇERİKLER
Samsung Galaxy S7 için Beklenen Özellikler YAPILAN YORUMLAR