Samsung Galaxy Tab Pro SM-T320

Merhaba Tablet adam hoş geldiniz başka bir tablet incelemeleri ile karşınızdayız Samsung Galaxy Tab Pro SM-T320 Tablet pc yüksek çözünülürlükte4 milyon piksel ekranlı taşınabilir boyutlu Android bir tablet. Ortam tüketim cihazı olarak Samsung Galaxy Tab Pro SM-T320 Tablet pc taşınabilirlikten ödün vermeden yüksek çözünürlükteki bir ekranla size net ve canlı görüntüleme sdeneyimi sunar. Diğer tabletlerden farklı olrak Samsung Galaxy Tab Pro SM-T320 Tablet pc Son derece ince (7.2mm) çerçevesiyle muhteşem ince bir gövde yapısına sahiptir.

Samsung Galaxy Tab Pro Özellikleri

Avucunuza mükemmel şekilde oturur ve hareket halindeyeken daha fazla kontor sunarak size rahatlık sunar. Samsung Galaxy Tab Pro SM-T320 Tablet pc 8.4 ‘’ genişliğinde ekran sağlarken daha hafif daha ince formuyla zarif bir tasarım sunmaktadır. Samsung Galaxy Tab Pro SM-T320 Tablet pc’nin 8.0 mp arka kamera ve 2.0 mp ön kamerası ile özel anlarınızı fotoğraflıyarak albümlerinizi oluşturabilirsiniz. Bir tablette ne kadar hızlı olabilirsinizki gibi sorulara cevap veren bir tablet olan Samsung Galaxy Tab Pro SM-T320 Tablet pc 4 çekirdekli 2.30 GHz bir işlemci ile hızınızı iki katına çıkararak kasma sağlamayacaktır.2 GB Ram ile donatılmış bir Samsung Galaxy Tab Pro SM-T320 Tablet pc çoklu görev arama ve oyunlar aksama yapmadan çalışacaktır.bir dahaki tablet incelemelerinde görüşmek üzere

bir önceki tablet incelemizde Samsung GALAXY note SM-P600 buradan ulaşabilirsiniz"Samsung Galaxy Tab Pro SM-T320" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
17 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: