Samsung Galaxy Tab Pro SM-T520 Tablet incelemesi

Samsung Galaxy Tab Pro-SM-T520-Tablet pc

Samsung Galaxy Tab Pro SM-T520-Tablet-pc

Merhaba Tablet adama hoş geldiniz. Tablet incelemelerine devam ediyoruz. Sizi Saran İzleme Deneyimi için Optimize edilmiştir 4 milyon piksel görünümü harika bir izleme deneyimi sunar. Daha canlı ve net görüntü kristal netliğinde çözünürlük daha iyi ve gerçekçi izleme olanağı sunar. Mükemmel çoklu görevler tabletinizde hayat buluyor! Samsung Galaxy Tab Pro SM-T520 Tablet pc ile Çoklu görüntüleme ile aynı anda birden çok sayfa açabilirsiniz. Kullandığınız özel fonksiyona uygun olarak sürekli sayfayı değiştirmektense, Çoklu-Pencere bir belge uğraşırken web sayfalarına bakmak gibi aynı anda farklı görevler üzerinde çalışmanızı sağlar.

Samsung Galaxy Tab Pro Özellikleri

Dikişli deri görünümlü arka yüzeyi ile şıklığı vurgulanarak klasik bir tarz yaratır. Samsung Galaxy Tab Pro SM-T520 Tablet pc performansından ödün vermeden sıra dışı incelikte gövdeye sahip olmayı başardı. Daha ince hafif gövdesi sebebiyle, avucunuza mükemmel bir şekilde sığar ve hareket halindeyken daha harika bir rahatlık sunar. heryerde her zaman, Bilgisayarıma (Ev/Ofis) eriş Samsung Galaxy Tab Pro SM-T520 Tablet pc ile bilgisayarınıza erişin ve tüm dosyalarınızı ve içeriklerini kontrol edin. Windows veya Mac OS PC tabanlı Bilgisayar programlarını kullanarak kolaylıkla dosya düzenleyebilir veya kaydedebilirsiniz. Sunucusuz, kağıtsız iç mekan toplantıları Samsung Galaxy Tab Pro SM-T520 Tablet pc ile işbirliği yeneklerinizi geliştirin. E-meeting içeriklerinizi ve dosyalarınızı bir toplantı esnasında akıllı tahta kullanmadan veya not almadan paylaşabilmenizi sağlar. Düşük maliyetli ve çevre dostudur.Uzaktan toplantılar için güvenilir video konferans aracı Kolay ve güvenilir konferans çağrılarını deneyimleyin. Dosya paylaşırken sekiz kişiye kadar grup ses/video çağrıları yapabilirsiniz.Birdahaki Tablet incelemelerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

bir önceki tablet incelememizde Samsung T530 Galaxy Tab4 Table incelemesi buradan ulaşabilirsiniz"Samsung Galaxy Tab Pro SM-T520 Tablet incelemesi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
32 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: