Samsung Galaxy Tab S T800 tablet incelemesi

Samsung-Galaxy-Tab-S-10.

Samsung Galaxy Tab S T800

 

Merhaba tablet adama hoş geldiniz. Tablet incelemelerine devam ediyoruz. Çoklu pencere ile birçok görevi tek ekranda kolayca tamamlayabilirsiniz.Video izlerken veya arkadaşlarınızla konuşurken internette gezinebilirsiniz. LTE modelinde çoklu görev sırasında sesli arama yapabilir ve alabilirsiniz. SideSync 3.0’ı Galaxy Tab S T800’de kurarak telefon ekranınızı tablet üzerinde görebilir,veri aktarabilir, kolayca kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Tab S ile sesli arama yapabilir ve alabilirsiniz Uyarlanabilir Ekran renk gamını, netliği ve kontrastı, kullanımınıza göre otomatik olarak ayarlar.Örneğin; film izlerken e-kitap okumaya geçiş yaptığınız anda ekran, kendisini ideal görüntü verecek şekilde ayarlar.3 Ekran Modu ile geçerli kullanıma göre AMOLED Fotoğraf, AMOLED Sinema ve Temel Mod arasından seçim yapabilirsiniz Kimlik ve Parola Değiştirme “Çoklu Kullanıcı Modunda Oturum Açma” ve “Özel

Samsung Galaxy Tab S Özellikleri

Samsung Galaxy Tab S T800 tablet incelemesi

İçeriği Gizleme” gibiözellikler kolaylık ve çok yönlü güvenlik sağlar.LTE ve Wi-Fi ile desteklenen güç. Dosyaları hızlı bir şekilde indirmeniz gerektiğinde İndirme Güçlendiricisi’niaçın ve daha yüksek ağ hızından faydalanın. İndirmeGüçlendiricisi, gelişmiş Akıllı Bağlantı teknolojisiyleWi-Fi ve LTE’yi bir arada kullanır.PC’nize her zaman ve her yerden erişim sağlayın.Ofis masanızı her yere yanınızda taşıyın. Ev veya iş bilgisayarınızıGalaxy Tab S ile senkronize edin. Kaydetme, düzenleme,kopyalama ve yapıştırma işlemleri yaparak, Galaxy Tab S ile bilgisayarınızı her zaman ve her yerden kolayca kontrol edin.başka bir tablet incelemelerinde görüşmek üzere hoşcakalın

bir önceki tablet incelemeleri‘nde Samsung Galaxy Tab3 GT-P5210 Tablet incelemesi buradan ulaşabilirsiniz

samung-tabs-t800

Samsung Galaxy Tab S T800"Samsung Galaxy Tab S T800 tablet incelemesi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
43 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: