Samsung Google Nexus GT-P8110

Samsung-Google-Nexus-GT-P8110

Merhaba Tablet adama hoş geldiniz bir başka Tablet incelemeleri ile karşınızdayız. 10 inç büyüklüğünde çarpıcı ekran,tüm gün pil ömrü, daha fazla depolama alanı ve her zaman bağlı kalmanızı sağlayan mobil veri özelliğiyle Samsung Google Nexus GT-P8110 Tablet PC 10 mükemmel bir seyahat için yol arkadaşıdır. Mobil veri ve depolama özelliğine sahip Samsung Google Nexus GT-P8110 10.1inc Tablet PC’ yi satın alarak herhangi bir kablosuz noktasına yakın olmasanız bile daha fazla sevdiğiniz şeyi her an alinizin altında tutabilirsiniz. Samsung Google Nexus GT-P8110 10.1inc Tablet PC, gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz şekilde tasarlanmış olup 16 GB depolama ve mobil veri ağlarına bağlanma özelliğiyle şimdi sizi daha ileriye taşıyor. Samsung Google Nexus GT-P8110 10.1inc Tablet PC şu anda dünya çapında 200’den fazla GSM sağlayıcıyla çalışabilmektedir. Samsung Google Nexus GT-P8110 10.1inc Tablet PC samsung tarafından üretilmiştir ve ARM Cortex-A15 1.7 GHz çift çekirdekli ultra güçlü bir işlemciye sahiptir.

Samsung Google Nexus Özellikleri

Samsung-Google-Nexus-GT-P8110-tablet-pc

Bu özellik her şeyin daha hızlı olacağı sayfaların hızlı bir şekilde yükleneceği, oyunların daha kesintisiz ve hızlı tepkilerle oynanabileceği ve birden çok uygulama çalıştırmanın bir sorun yaratmayacağı anlamına gelir.Bugün Samsung Google Nexus GT-P8110 10.1inc Tablet PC ürünü inlemesini yaptı bir dahki tablet incelemelerinde görüşmek üzere..

Bir önceki yazımız olan SAMSUNG GALAXY TAB 3 T110 TABLET İNCELEMESİ başlıklı makalemizde Samsung Galaxy tab 3 hakkında bilgiler verilmektedir."Samsung Google Nexus GT-P8110" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
19 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: