Satınalma ve Tedarik Portalı - Tablet Adam

Satınalma ve Tedarik Portalı

lccsuppliers

lccsuppliers

Merhaba sayın ziyaretçilerimiz sitemize hoş geldiniz.Satınalma ve Tedarik Portalı İthalat, ihracat ve üretimin her geçen gün daha da hareketlendiği günümüzde firmaların işide aynı oranda zorlaşıyor. Firmalar hammadde temini, yurtdışı firmalarla bağlantıya geçmek, doğru firmalarla çalışmak gibi konularda oldukça zorlanıyorlar. Yurtdışı kaynaklı bazı internet siteleri bu alanda hizmet vererek firmaların işini kolaylaştırıyorlar fakat bu noktada Türk firmalara Türkçe hizmet verecek bir internet sitesinin eksikliği hissediliyor. Kullanıcının hizmetine açılan www.lccsuppliers.com/tr her türlü firmanın her türlü ihtiyacını karşılayarak işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Telefon, faks gibi geleneksel yöntemlerle yönetilen satınalma sistemlerine kıyasla e-satınalma sistemi sayesinde, şirketlere şeffaf satınalma süreci yaratma ve süreçlerini online olarak izleme fırsatı yaratılmaktadır.

Satınalma yetkilileri Taleplerini bu siteye yükleyerek tedarikçilere daha kolay ulaşabilirler ve Firmanızı siteye üye olarak kolaylıkla tanıtabilirsiniz.

Talaşlı imalat, alüminyum döküm, çelik döküm, CNC işleme, makina tasarımı, Kalıp tasarımı, cnc işleme, dişli imalatı, plastik enjeksiyon, metal enjeksiyon,makine imalatı, kablo üretim, fason imalat vb firmaları web sitesine üye olabilirler.

10 yıllık profesyonel satın alma tecrübesi olan mühendisler tarafından oluşturulan teknik satın alma web sitesi ile , satın alma yetkilileri taleplerini, teknik resimleri, şartnameleri bu siteye yükleyerek tedarikçilere daha kolay ulaşarak fiyat teklifi alabiliyorlar. Dahası siteye üye olup sözleşmelerini ve tanıtım videolarını yükleyerek firmalarını kolaylıkla tanıtabiliyorlar.

Sadece yerel değil farklı ülkelerden, yüzlerce global tedarikçinin bulunduğu sitede firmalar, ikinci el makina ilanları yayınlayıp, grup bölümünde tartışma açabiliyorlar. Ayrıca sipariş mektuplarını tedarikçilerine rahatlıkla gönderip tekliflerini elektronik ortamda kayıt altına alarak zahmetsiz bir şekilde raporlamasını yapabiliyorlar."Satınalma ve Tedarik Portalı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
28 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: