LoL Sejuani Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Sejuani

Sejuani Rehberime hoş geldiniz. Sejuani değişmesinden sonra ormanı eskiye göre daha hızlı bir şekilde dönebiliyorsunuz. Bu arada Şampiyonun kostümlerini denemek için Lol Skin kullanabilirsiniz. Sejuani tamamen takım ruhu gerektiren bir şampiyon hasarınız yüksek değil fakat üst düzey bir tank’sınız ultinizi tutturduktan sonra yapmanız gereken şey takım savaşında , takımınızı tanklamak olacak. R yeteneğinizi birine attığınızda o kişi stan yanındakiler ise yavaşlar böylece Sejuani ile oyunun kaderini değiştirebilirsiniz. Diğer şampiyonlara bakmak için Lol Rehberi kategorimize bakabilirsiniz.

 

Sejuani Build (İtem Dizilimi)

Sejuani Full Build

Sejuani Build

Sejuani İtem Dizilimi

Sejuani İtem

Sejuani Rün Dizilimi (Runes)

Sejuani Rün Dizilimi

Sejuani Rün

Sejuani Abilities (Yetenek Dizilimi)

Sejuani Yetenek Dizilimi

Sejuani Abilities

Sejuani Ct (Counter)

Sejuani Counter

Sejuani Ct"Sejuani" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
91 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: