Sejuani

Sejuani Rehberime hoş geldiniz. Sejuani değişmesinden sonra ormanı eskiye göre daha hızlı bir şekilde dönebiliyorsunuz. Bu arada Şampiyonun kostümlerini denemek için Lol Skin kullanabilirsiniz. Sejuani tamamen takım ruhu gerektiren bir şampiyon hasarınız yüksek değil fakat üst düzey bir tank’sınız ultinizi tutturduktan sonra yapmanız gereken şey takım savaşında , takımınızı tanklamak olacak. R yeteneğinizi birine attığınızda o kişi stan yanındakiler ise yavaşlar böylece Sejuani ile oyunun kaderini değiştirebilirsiniz. Diğer şampiyonlara bakmak için Lol Rehberi kategorimize bakabilirsiniz.

 

Sejuani Build (İtem Dizilimi)

Sejuani Full Build

Sejuani Build

Sejuani İtem Dizilimi

Sejuani İtem

Sejuani Rün Dizilimi (Runes)

Sejuani Rün Dizilimi

Sejuani Rün

Sejuani Abilities (Yetenek Dizilimi)

Sejuani Yetenek Dizilimi

Sejuani Abilities

Sejuani Ct (Counter)

Sejuani Counter

Sejuani Ct"Sejuani" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
69 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: