LoL Shaco Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Shaco

Shaco rehberime hoş geldiniz.Bütün şampiyonların kostümlerini ücretsiz denemek için Lol Skin Hilesi kullanabilirsiniz. Evet arkadaşlar geldik oyunun en kanser şampiyonlarından birine, Shaco ile ormanı kutularınız ile az bir hasar alıp hızlıca dönebilirsiniz. Shaco ile sadece bir koridora odaklanıp 5-10 dakika oradan çıkmayın ve o koridoru düşürmeye çalışın bunu başarabilirseniz hem siz hemde koridordaki arkadaşınız kasılmış olacak kritik bir Shaco’nun bi anda çıkıp tek atması çok kanser bir olaydır.  Ayrıca Lol Rehberi kategorimize göz atabilirsiniz.Rehber ile kanser etmek o kadarda zor değil 🙂

Shaco Build (İtem Dizilimi)

Shaco Full Build

Shaco Build

Shaco İtem Dizilimi

Shaco İtem

Shaco Rün Dizilimi (Runes)

Shaco Rün Dizilimi

Shaco Rün

Shaco Abilities (Yetenek Dizilimi)

Shaco Yetenek Dizilimi

Shaco Abilities

Shaco Ct (Counter)

Shaco Counter

Shaco Ct"Shaco" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
122 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: