Shaco

Shaco rehberime hoş geldiniz.Bütün şampiyonların kostümlerini ücretsiz denemek için Lol Skin Hilesi kullanabilirsiniz. Evet arkadaşlar geldik oyunun en kanser şampiyonlarından birine, Shaco ile ormanı kutularınız ile az bir hasar alıp hızlıca dönebilirsiniz. Shaco ile sadece bir koridora odaklanıp 5-10 dakika oradan çıkmayın ve o koridoru düşürmeye çalışın bunu başarabilirseniz hem siz hemde koridordaki arkadaşınız kasılmış olacak kritik bir Shaco’nun bi anda çıkıp tek atması çok kanser bir olaydır.  Ayrıca Lol Rehberi kategorimize göz atabilirsiniz.Rehber ile kanser etmek o kadarda zor değil 🙂

Shaco Build (İtem Dizilimi)

Shaco Full Build

Shaco Build

Shaco İtem Dizilimi

Shaco İtem

Shaco Rün Dizilimi (Runes)

Shaco Rün Dizilimi

Shaco Rün

Shaco Abilities (Yetenek Dizilimi)

Shaco Yetenek Dizilimi

Shaco Abilities

Shaco Ct (Counter)

Shaco Counter

Shaco Ct"Shaco" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
84 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: