LoL Shen Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Shen

Shen Rehberime hoş geldiniz. Arkadaşlar Shen ad ve tank ağırlıklı bir şampiyondur. Ayrıca LoL Skin Programı‘na bakınız. Shen gibi koruyucu tank bir şampiyonla her ulti’niz geldiğinde alt koridora giderek, alt koridor’da dostlarına bir kalkan vererek, hem nişancıyı koruyarak hemde bota giderek orayı takımına kazandırabilirsiniz. Bildiğiniz üzere şampiyonun  R yeteneği ışınlan gibi olduğundan ayrık ittirerek rakip takımından birini kendi üzerinize çektiğinizde, takımınıza ulti atarak karşı takımı dörde beş bir şekilde yakalayabilir ve takım savaşlarını kazanabilirsiniz. Bütün şampiyonların buildlerine bakmak için Lol Rehberi kategorimize bakabilirsiniz.

Shen Build (İtem Dizilimi)

Shen Full Build

Shen Build

Shen İtem Dizilimi

Shen İtem

Shen Rün Dizilimi (Runes)

Shen Rün Dizilimi

Shen Rün

Shen Abilities (Yetenek Dizilimi)

Shen Yetenek Dizilimi

Shen Abilities

Shen Ct (Counter)

Shen Counter

Shen Ct"Shen" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
124 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: