Shen

Shen Rehberime hoş geldiniz. Arkadaşlar Shen ad ve tank ağırlıklı bir şampiyondur. Ayrıca LoL Skin Programı‘na bakınız. Shen gibi koruyucu tank bir şampiyonla her ulti’niz geldiğinde alt koridora giderek, alt koridor’da dostlarına bir kalkan vererek, hem nişancıyı koruyarak hemde bota giderek orayı takımına kazandırabilirsiniz. Bildiğiniz üzere şampiyonun  R yeteneği ışınlan gibi olduğundan ayrık ittirerek rakip takımından birini kendi üzerinize çektiğinizde, takımınıza ulti atarak karşı takımı dörde beş bir şekilde yakalayabilir ve takım savaşlarını kazanabilirsiniz. Bütün şampiyonların buildlerine bakmak için Lol Rehberi kategorimize bakabilirsiniz.

Shen Build (İtem Dizilimi)

Shen Full Build

Shen Build

Shen İtem Dizilimi

Shen İtem

Shen Rün Dizilimi (Runes)

Shen Rün Dizilimi

Shen Rün

Shen Abilities (Yetenek Dizilimi)

Shen Yetenek Dizilimi

Shen Abilities

Shen Ct (Counter)

Shen Counter

Shen Ct"Shen" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
93 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: