LoL Shyvana Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Shyvana

Shyvana rehberime hoş geldiniz.Ücretsiz kostüm denemek için LoL Skin Hilesi kullanabilirsiniz. Shyvana ormanda en agresif şampiyonlardan bir tanesidir. Bir şampiyon düşünün hem hasar vuracak hemde ölmeyecek, Shyvana en hızlı orman dönebilen şampiyon benim gözümde. Ultiniz ile takım savaşını başka bir yöne çekebilirsiniz. Shyvana W yeteneği sayesinde rakiplerinden hızlı koştuğundan koridorlara gank atarak koridorları düşürebilirsiniz. LoL Rehber kategorimizi takip ederek şampiyonların rünlerini güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Shyvana Build (İtem Dizilimi)

Shyvana Full Build

Shyvana Build

Shyvana İtem Dizilimi

Shyvana İtem

Shyvana Rün Dizilimi (Runes)

Shyvana Rün Dizilimi

Shyvana Rün

Shyvana Abilities (Yetenek Dizilimi)

Shyvana Yetenek Dizilimi

Shyvana Abilities

Shyvana Ct (Counter)

Shyvana Counter

Shyvana Ct

 "Shyvana" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
121 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: