LoL Skin

Shyvana

Shyvana rehberime hoş geldiniz.Ücretsiz kostüm denemek için LoL Skin Hilesi kullanabilirsiniz. Shyvana ormanda en agresif şampiyonlardan bir tanesidir. Bir şampiyon düşünün hem hasar vuracak hemde ölmeyecek, Shyvana en hızlı orman dönebilen şampiyon benim gözümde. Ultiniz ile takım savaşını başka bir yöne çekebilirsiniz. Shyvana W yeteneği sayesinde rakiplerinden hızlı koştuğundan koridorlara gank atarak koridorları düşürebilirsiniz. LoL Rehber kategorimizi takip ederek şampiyonların rünlerini güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Shyvana Build (İtem Dizilimi)

Shyvana Full Build

Shyvana Build

Shyvana İtem Dizilimi

Shyvana İtem

Shyvana Rün Dizilimi (Runes)

Shyvana Rün Dizilimi

Shyvana Rün

Shyvana Abilities (Yetenek Dizilimi)

Shyvana Yetenek Dizilimi

Shyvana Abilities

Shyvana Ct (Counter)

Shyvana Counter

Shyvana Ct

 

"Shyvana" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
25 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları