The Sims 4 Kaç Gb - Tablet Adam

Sims 4 Kaç Gb

The Sims 4 Kaç Gb

Sims 4 Kaç Gb

Tüm zamanların en bağımlılık yapan oyunlarından birisidir bana göre, normal hayatım bile bana sıkıcı gelirken bilgisayarın başında oluşturduğum karaktere ev bulmak, karnını doyurmak, duş aldırmak gibi şeyleri yaptırtmak bana zevkli geliyor.

Oyuna ilk girdiğimde klasikleşen Sims teması tamamen değişmişti,Ana ekran fazlaca sade ve tek yapmanız gereken play tuşuna basıp karakter yaratma ekranına gitmeniz olacaktır. Eski simlerde sadece bizim aktif olduğumuz yerde zaman işliyordu.

Diğer karakterler tamamen zamandan etkilenmiyordu, Sims 3 ile beraber bu ortadan kalktı ve zaman her yerde aktif olarak işlenmeye başlandı.

Karakterimizin hayat amacından yürüme şekline kadar bütün özelliklerini bizler belirliyoruz. Bu da biz oyunculara inanılmaz bir zevk veriyor, normal oyunlardan sıkıldıysanız şiddet ile tavsiye ediyorum.

The Sims 4 Kaç Gb

10 Gb‘dır

Sims 4 Pc Kaç Gb

Bilgisayar için 10 Gb boş alana ihtiyacı vardır."Sims 4 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
17 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: