LoL Singed Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Singed

Singed rehberime hoş geldiniz. Efsane kostümlerden yararlanmak için LoL Skin Programı‘dan yaralanabilirsiniz. Singed Pek sevilmeyen bir şampiyon nedeni ise 5 kişinin seni kovalayıp yakalayamaması Singed oynayanlar için güzel bir duygu fakat bizim gibi rakip olanlar kanser oluyor be kardeşim :). Oyun başında 6. seviye olana kadar biraz mana sıkıntısı çekiyorsunuz.  Oyunda çıkacağınız itemleri birazda oyunun gidişine göre çıkmanızda fayda var derim. singed diğer buildleri için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Singed Build (İtem Dizilimi)

Singed Full Build

Singed Build

Singed İtem Dizilimi

Singed İtem

Singed Rün Dizilimi (Runes)

Singed Rün Dizilimi

Singed Rün

Singed Abilities (Yetenek Dizilimi)

Singed Yetenek Dizilimi

Singed Abilities

Singed Ct (Counter)

 Singed Counter

Singed Ct"Singed" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
90 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: