Sion

Sion Rehberime hoş geldiniz. Takımınız kitle kontrole ihtiyaç duyuyorsa, hiç düşünmeden Sion seçin rakibin minyonları ile onu sürekli dürtüp onu farmlara yaklaştırmıyor, altında geri kalmasını sağlıyoruz.Sion kostümlerini ücretsiz denemek için LoL Skin Hilesi kullanabilirsiniz. Rakiplere %50 fazladan hasar özelliği sayesinde hem koridorda hem erken takım savaşlarında oldukça işlevsel olabiliyoruz. diğer şampiyonların güncel buildlerini LoL Rehber  kategorim izden takip edebilirsiniz

Sion Build (İtem Dizilimi)

Sion Full Build

Sion Build

Sion İtem Dizilimi

Sion İtem

Sion Rün Dizilimi (Runes)

Sion Rün Dizilimi

Sion Rün

Sion Abilities (Yetenek Dizilimi)

Sion Yetenek Dizilimi

Sion Abilities

Sion Ct (Counter)

Sion Counter

Sion Ct"Sion" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
97 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: