LoL Sivir Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Sivir

Sivir rehberime hoş geldiniz. Sivir renk paketleri ve kostümleri denemek için LoL Skin kullanabilirsiniz. Sivir oynarken karşınıza illaki bir destek şampiyon gelecektir yaşasın! Bütün yeteneklerine kafa atıp E yeteneğimizle kurtulabiliyoruz. Q yeteneğiniz ile rakibinizi minyonlardan uzak tutarak onu altından uzak tutuyoruz. Sivir ile katletme peşinde değilde minyon odaklı oynarsanız oyun sonuna doğru çok güçlü bir şekilde takım savaşını dağıtabilirsiniz. Ayrıca LoL Rehber  kategorimize göz atabilirsiniz.

Sivir Build (İtem Dizilimi)

Sivir Full Build

Sivir Build

Sivir İtem Dizilimi

Sivir İtem

Sivir Rün Dizilimi (Runes)

Sivir Rün Dizilimi

Sivir Rün

Sivir Abilities (Yetenek Dizilimi)

Sivir Yetenek Dizilimi

Sivir Abilities

Sivir Ct (Counter)

Sivir Counter

Sivir Ct"Sivir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
129 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: