Sivir

Sivir rehberime hoş geldiniz. Sivir renk paketleri ve kostümleri denemek için LoL Skin kullanabilirsiniz. Sivir oynarken karşınıza illaki bir destek şampiyon gelecektir yaşasın! Bütün yeteneklerine kafa atıp E yeteneğimizle kurtulabiliyoruz. Q yeteneğiniz ile rakibinizi minyonlardan uzak tutarak onu altından uzak tutuyoruz. Sivir ile katletme peşinde değilde minyon odaklı oynarsanız oyun sonuna doğru çok güçlü bir şekilde takım savaşını dağıtabilirsiniz. Ayrıca LoL Rehber  kategorimize göz atabilirsiniz.

Sivir Build (İtem Dizilimi)

Sivir Full Build

Sivir Build

Sivir İtem Dizilimi

Sivir İtem

Sivir Rün Dizilimi (Runes)

Sivir Rün Dizilimi

Sivir Rün

Sivir Abilities (Yetenek Dizilimi)

Sivir Yetenek Dizilimi

Sivir Abilities

Sivir Ct (Counter)

Sivir Counter

Sivir Ct"Sivir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
81 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: