Skarner

Skarner rehberine hoş geldiniz.skarner kostümlerinden yararlanmak için LoL Skin Programı kullanabilirsiniz. Arkadaşlar Skarner ile kolay bir şekilde orman dönebiliyorsunuz. Skarner erken safhada e yeteneği ile gittiği bir koridorda rakiplerini tutturduğu halde katledebilir. Şampiyonun  önemli olan r yeteneğini kullanmakk bildiğiniz üzere rakibinize atarak onu sürüklüyorsunuz. Karşı tarafta fazla kasılmış olan rakibinize atıp onu arkadaşlarınızın ortasına atabilirsiniz. skarner diğer buildleri için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Skarner Build (İtem Dizilimi)

Skarner Full Build

Skarner Build

Skarner Rün Dizilimi

Skarner İtem

Skarner Rün Dizilimi (Runes)

Skarner Rün Dizilimi

Skarner Rün

Skarner Abilities (Yetenek Dizilimi)

Skarner Yetenek Dizilimi

Skarner Abilities

Skarner Ct (Counter)

Skarner Counter

Skarner Ct"Skarner" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
80 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: