LoL Skarner Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Skarner

Skarner rehberine hoş geldiniz.skarner kostümlerinden yararlanmak için LoL Skin Programı kullanabilirsiniz. Arkadaşlar Skarner ile kolay bir şekilde orman dönebiliyorsunuz. Skarner erken safhada e yeteneği ile gittiği bir koridorda rakiplerini tutturduğu halde katledebilir. Şampiyonun  önemli olan r yeteneğini kullanmakk bildiğiniz üzere rakibinize atarak onu sürüklüyorsunuz. Karşı tarafta fazla kasılmış olan rakibinize atıp onu arkadaşlarınızın ortasına atabilirsiniz. skarner diğer buildleri için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Skarner Build (İtem Dizilimi)

Skarner Full Build

Skarner Build

Skarner Rün Dizilimi

Skarner İtem

Skarner Rün Dizilimi (Runes)

Skarner Rün Dizilimi

Skarner Rün

Skarner Abilities (Yetenek Dizilimi)

Skarner Yetenek Dizilimi

Skarner Abilities

Skarner Ct (Counter)

Skarner Counter

Skarner Ct"Skarner" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
109 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: