Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SKT T1 Recruitment Trainee İn The Future Could Replace Faker | Lol Skin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

SKT T1 Recruitment Trainee İn The Future Could Replace Faker | Lol Skin

Lol Skin bazı Filipinli yazılımcılar tarafından 2014  yılında piyasaya çıkarılmıştır. League Of Legends oyunu için kostüm hilesidir 4 yıl önce fazla kullanılmıyordu. Kullanılmamasının en önemli nedeni ise oyuna tamamen etki etmesiydi düşük yükse sistemli bilgisayar fark etmeden hepsinde aynı sorun yaşanıyordu. Kostümleri kullanabiliyordunuz  fakat oyunu oynayamıyor dunuz sorun tamamen buydu.

Yazılımcılar 1 hafta rayla yeni bir güncelleme attılar önceki sürümüne göre bayağı bir farklıydı. Yapılan bu değişiklik ile birlikte artık program oyuna etki etmiyor her bilgisayara uyum sağlamakta. Uygulamayı bütün oyuncular kullanabilir tamamen ücretsizdir yapmanız gereken League Of Legends Oynamak ve Programı indirmek olacaktır.

SKT T1 Recruitment Trainee İn The Future Could Replace Faker | Lol Skin Nedir ?

Lol Skin programını tasarlayan yazılımcı arkadaşlar tarafından Skt T1 takımı stajyer başvurusu açıklanmış durumdadır. Tek Yapmanız gereken zamanı geçen bu başvuruyu yapmamanız ve Skt takımında çalışmak istiyorsanız sayfalarında yayınlanan linklerden başvurmanızı önerebilirim

SKT T1 Recruitment Trainee İn The Future Could Replace Faker | Lol Skin YAPILAN YORUMLAR