SKT T1 Recruitment Trainee İn The Future Could Replace Faker | Lol Skin -

SKT T1 Recruitment Trainee İn The Future Could Replace Faker | Lol Skin

SKT T1 Recruitment Trainee İn The Future Could Replace Faker | Lol Skin

Lol Skin bazı Filipinli yazılımcılar tarafından 2014  yılında piyasaya çıkarılmıştır. League Of Legends oyunu için kostüm hilesidir 4 yıl önce fazla kullanılmıyordu. Kullanılmamasının en önemli nedeni ise oyuna tamamen etki etmesiydi düşük yükse sistemli bilgisayar fark etmeden hepsinde aynı sorun yaşanıyordu. Kostümleri kullanabiliyordunuz  fakat oyunu oynayamıyor dunuz sorun tamamen buydu.

Yazılımcılar 1 hafta rayla yeni bir güncelleme attılar önceki sürümüne göre bayağı bir farklıydı. Yapılan bu değişiklik ile birlikte artık program oyuna etki etmiyor her bilgisayara uyum sağlamakta. Uygulamayı bütün oyuncular kullanabilir tamamen ücretsizdir yapmanız gereken League Of Legends Oynamak ve Programı indirmek olacaktır.

SKT T1 Recruitment Trainee İn The Future Could Replace Faker | Lol Skin Nedir ?

Lol Skin programını tasarlayan yazılımcı arkadaşlar tarafından Skt T1 takımı stajyer başvurusu açıklanmış durumdadır. Tek Yapmanız gereken zamanı geçen bu başvuruyu yapmamanız ve Skt takımında çalışmak istiyorsanız sayfalarında yayınlanan linklerden başvurmanızı önerebilirim"SKT T1 Recruitment Trainee İn The Future Could Replace Faker | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: