Smash Hit İndir - Tablet Adam
Smash Hit

Smash Hit

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

smash hit

Merhaba tablet adama hoş geldiniz tablet oyunlarında bulmaca oyunlarımı oynuyorsunuz.SMASH HİT ANDROİD OYUNU Mediocre tarafından geliştirilmiş bir başka başarılı bulmaca oyunudur.Cam şeklindeki şekilleri kırarak veya aralarından geçerek bölüm atladığınız bu oyun veya program olan Smash Hit ile çok farklı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Bu tarz oyunlar bulunmayan Android sistemlerinde üzerinde bir ilk olma niteliği taşır. oyunun amacı engelleri kaldırmak. Normal ekran koruyucularında” örneğin yıldızlar üzerinize gelir” bun dada engeller cam vb üzerimize geliyor.Bu uygulamada kamera açısı siz olmak üzere ilerliyorsunuz. Daha doğrusu oyun kendisi ilerliyor. Siz ise önünüze çıkan farklı cam engellere demir bilyeler atarak ortadan kaldırıyorsunuz. Ve bu sayede android’te değişik bir ilerleme sergiliyorsunuz. Boş vakitlerinizde oynaya bileceğiniz bir oyun tarzında ki bu değişik uygulamadan büyük keyif alacaksınız. Zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacağınız bu değişik uygulamaya ücretsiz sahip olabilirsiniz.

SMASH HİT APK İNDİR

Tablet Oyunları kategorimizi takip ederek tabletiniz için güzel oyunlar yükleyebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan The Silent Age Android Oyunu inceleyebilirsiniz

Smash Hit İndir

"Smash Hit" 22 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
lol rp

"Smash Hit" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
22 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: