LoL Sona Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Sona Rün

Sona rehberime hoş geldiniz. Sona nişancıların belalısı olan bir şampiyondur, kendinizi bir nişancı olarak düşünün ve manası azalmadan sürekli sizi dürten, fazla hasar veren bir şampiyon. Ultimiz herkese göbek attırıyor o yüzden halay grubumuz ne kadar kalabalık olursa düğün o kadar şenlikli olur. iyi bir halay grubu ile düğün ne kadar şenlikli olur siz düşünün.

Sona Build (İtem Dizilimi)

Sona Full Build

Sona Build

Sona İtem Dizilimi

Sona İtem

Sona Rün Dizilimi (Runes)

Sona Rün Dizilimi

Sona Rün

Sona Abilities (Yetenek Dizilimi)

Sona Yetenek Dizilimi

Sona Abilities

Sona Ct (Counter)

Sona Counter

Sona Ct"Sona Rün" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
17 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: