Soraka

Soraka rehberime hoş geldiniz. Soraka kostümleri için LoL Skin Hilesi kullanabilirsiniz. Soraka yani diğer adıyla ayaklı base  şampiyonumuz takımların baş belası, bir anda takım arkadaşını 10 candan full cana çıkarması bide onu kesmek için o kadar uğraştığınız halde böyle yapması üzücü biraz. Soraka ile  iyi pozisyon alırsanız takımınız can kaybetmeden takım savaşını kazanır hatta base atmalarına bile gerek kalmaz (Sende abarttın) neyse iyi bir rehber ile karşınızdayız tekrarda . 😀 LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Soraka Build (İtem Dizilimi)

Soraka Full Build

Soraka Build

Soraka İtem Dizilimi

Soraka İtem

Soraka Rün Dizilimi (Runes)

Soraka Rün Dizilimi

Soraka Rün

Soraka Abilities (Yetenek Dizilimi)

Soraka Yetenek Dizilimi

Soraka Abilities

Soraka Ct (Counter)

Soraka Counter

Soraka Ct"Soraka" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
76 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: