LoL Soraka Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Soraka

Soraka rehberime hoş geldiniz. Soraka kostümleri için LoL Skin Hilesi kullanabilirsiniz. Soraka yani diğer adıyla ayaklı base  şampiyonumuz takımların baş belası, bir anda takım arkadaşını 10 candan full cana çıkarması bide onu kesmek için o kadar uğraştığınız halde böyle yapması üzücü biraz. Soraka ile  iyi pozisyon alırsanız takımınız can kaybetmeden takım savaşını kazanır hatta base atmalarına bile gerek kalmaz (Sende abarttın) neyse iyi bir rehber ile karşınızdayız tekrarda . 😀 LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Soraka Build (İtem Dizilimi)

Soraka Full Build

Soraka Build

Soraka İtem Dizilimi

Soraka İtem

Soraka Rün Dizilimi (Runes)

Soraka Rün Dizilimi

Soraka Rün

Soraka Abilities (Yetenek Dizilimi)

Soraka Yetenek Dizilimi

Soraka Abilities

Soraka Ct (Counter)

Soraka Counter

Soraka Ct"Soraka" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
98 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: