Spartan Wars Empire of Honor - Tablet Adam
Spartan Wars Empire of Honor

Spartan Wars Empire of Honor

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
spartan-wars

Spartan Wars Empire of Honor

Merhaba tablet adama hoş geldiniz Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Spartan Wars Empire of Honor APK indir mitolojik bir strateji oyunudur Android cihazlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabileceğeniz bir oyundur. Spartan Wars Empire of Honor yunan mitolojosinden esinlenerek hazırlanmıştır. Oyunda sparta’nın liderisiniz liderisiniz. Mitolojik bir konuya sahip olan bu oyunda farklı özellikli binalardan oluşan büyük bir şehir kurmanız gerekir Şehri kurduktan sonra halkınızın refah içinde yaşaması için acımasız bir ordu kurarak komutanlık görevini üstlenip onları eğitmeniz beklenir . Farklı bürokrasilere dahil olarak çıkarlarınız nihayetinde farklı binlerce oyuncuyla ittifak kurabilirsiniz. Oyunda gerçek zamanlı sohbet butonu da yer aldığından yeni arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli bir şekilde zaman geçirmenize yardımcı bir oyundur. Oyunda amacınız gelişmekte olan bir spart imparatorluğunu oluşturmak ve tanrıların da yardımıyla düşmanlarınıza karşı zafer kazanmak içi orduya liderlik etmektir..

Spartan Wars Empire of Honor İndir

Ve APK indir kategorimizi takip ederek tablet iniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Jungle heat Android oyunlar oyununu indirebilirsiniz

Spartan Wars Empire of Honor APK

Spartan Wars Empire of Honor İndir

"Spartan Wars Empire of Honor" 28 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

"Spartan Wars Empire of Honor" İndirenler bunları da indirdi!

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
28 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: