Splice bilimsel bulmaca oyunu - Tablet Adam
Splice bilimsel bulmaca oyunu

Splice bilimsel bulmaca oyunu

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Splice

Merhaba Tablet oyunları kategorimiz ile sizlere paylaşmaya devam ediyoruz.Güzel bir bulmaca oyunu ile karşınızdayız.Splice bilimsel bulmaca oyunu.Bu oyun hücresel yapıların dünyasına götüren bir yapımdır.Oyuncuların hücresel yapıları kullanarak en az haliyle istenilen şekli oluşturulmaları isteniyor.75’den fazla bulmaca sunuyor.

Splice İndir

Dokunmatik ekranlarımızda Oyuncuların yapması gereken tek şey hücresel yapıları parmağıyla tutarak, uygun şekilde sürüklemeleri oluyor.Bilimin oyunla iç içe olmaması gerektiğini de kim söylemiş! Emek verilmiş ve çok başarılı bir oyun bizce.
Dikkat edin birçok oyun gibi bir süre sonra düşünmekten bıktırmıyor, aksine daha da çekiyor kendine.

Splice apk indir

Güncel bulmaca oyunları için Tablet oyunları kategorimizi takip edebilirsiniz.

Splice bilimsel bulmaca oyunu İndir

"Splice bilimsel bulmaca oyunu" 18 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
lol rp

"Splice bilimsel bulmaca oyunu" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
18 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: