Star wars commander

Star wars commander

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Star wars commander İndir
"Star wars commander" 2 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
star wars

Star wars commander

Merhaba tablet adama hoş geldiniz tablet oyunları indir kategorimiz den paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Star wars commander APK oyun android cihazlarınızla ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon strateji oyunudur. Öncelikle Star wars commander ilk bakışta Clash of Clans benzeri gibi görünüyor. Elbette dinamikler benzer olsa da temaları tamamen Star Wars evreni üzerine kurulmuş Oyunda tarafımızı seçme şansına sahibiz. Tercihimizi imparatorluk veya asilerden yana kullanabiliyoruz. Bu aşamalardan sonra üssümüzü kurmaya başlıyoruz. Bir strateji oyunu olduğu için sık sık düşman saldırılarına maruz kalacağımız için savunmanız ön plana çıkıyor. Kaynaklarımızı toplamaya ve elde ettiğimiz kaynakları kullanarak ordumuzu kullanıp düşmanlara karşı mücadeleye başlıyoruz. Oyunda 2 taraf yer almaktadır. Adalet ve de özgürlük adına gösteriler yapan İsyancılar ya da Galaksiyi kontrol altına almaya çalışan İmparatorluk, seçebileceğiniz taraflar arasında yer almaktadır.

Star wars commander İndir

Ve APK Oyun kategorimizi takip ederek tablet iniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olanBattle Towers Android Oyunları oyununu indirebilirsiniz

Star wars commander APK

"Star wars commander" İndirenler bunları da indirdi!

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
2 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları