LoL Swain Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Swain

Swain rehberime hoş geldiniz. swain kostümlerini ücretsiz kullanmak için LoL Skin Kullanabilirsiniz. Swain R yeteneği + zhonya ile  videolarda penta atmışlığı olan bir şampiyon, Swain ile koridor safhasını rakibinizi  dürterek onu farmdan uzak tutarak altında geriye düşüreceğiz 6. seviyeden sonra size baskına gelen şampiyonlar can çektiğiniz için kolayca sizi öldüremeyecektir ve size gelmeyecektir. sizde rakibinizi oyundan düşürerek oyunu lehinize çevirebilirsiniz. Build ve rünler için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

 

Swain Build (İtem Dizilimi)

Swain Full Build

Swain Build

Swain İtem Dizilimi

Swain İtem

Swain Rün Dizilimi (Runes)

Swain Rün Dizilimi

Swain Rün

Swain Abilities (Yetenek Dizilimi)

Swain Yetenek Dizilimi

Swain Abilities

Swain Ct (Counter)

Swain Counter

Swain Ct

 "Swain" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
247 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: