Swain

Swain rehberime hoş geldiniz. swain kostümlerini ücretsiz kullanmak için LoL Skin Kullanabilirsiniz. Swain R yeteneği + zhonya ile  videolarda penta atmışlığı olan bir şampiyon, Swain ile koridor safhasını rakibinizi  dürterek onu farmdan uzak tutarak altında geriye düşüreceğiz 6. seviyeden sonra size baskına gelen şampiyonlar can çektiğiniz için kolayca sizi öldüremeyecektir ve size gelmeyecektir. sizde rakibinizi oyundan düşürerek oyunu lehinize çevirebilirsiniz. Build ve rünler için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

 

Swain Build (İtem Dizilimi)

Swain Full Build

Swain Build

Swain İtem Dizilimi

Swain İtem

Swain Rün Dizilimi (Runes)

Swain Rün Dizilimi

Swain Rün

Swain Abilities (Yetenek Dizilimi)

Swain Yetenek Dizilimi

Swain Abilities

Swain Ct (Counter)

Swain Counter

Swain Ct

 "Swain" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
146 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: