Swarm’da Mesajlar Nasıl Silinir

Merhaba arkadaşlar Swarm’da Mesajlar Nasıl Silinir onu anlatacağım.Çözüm 1 Swarm mesajlarınızı, en fazla yedi gün boyunca saklamaktadır.Telefonunuzun ayarlarından güncel tarihe yedi gün ekleyerek bu şekilde silebilirsiniz.Mesajlarınız gözükmeyecektir, fakat tarihler düzelttiğinde geri gelecektir.Çözüm 2 Mesajlarını Silmek istediğiniz kişinin profil sayfasını açın.

Swarm mesaj silme

Sağ üst köşesinde Arkadaş Ekle / Kaldır sekmesine dokunun.

Arkadaşlıktan silmiş olduğunuz kişinin mesajlarıda otomatik olarak silinecektir.

"Swarm’da Mesajlar Nasıl Silinir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
25 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları