Swarm Hesabı Silme

Swarm nasıl kullanılır

Swarm Hesabı Silme

Swarm Nedir ?

swarm android uygulamasını indiren herkesin, gittikleri mekanların kaydını tutar ve yakınınızda bulunan arkadaşlarınız ile iletişime geçmeniz kolaylaşır. Arkadaşlarınızın nerede olduklarını merak ediyorsanız,  Swarm sayesinde gittikleri yeri görebiliyorsunuz.  Ayrıca size olan uzaklık mesafesini görebiliyorsunuz. Swarm uygulamasını nasıl kullanıldığına bakalım isterseniz.

Swarm Nasıl Kullanılır ?

Uygulamayı Foursquare hesabınızla,  Facebook hesabınızla yada sıfırdan mail adresinizle hesap açıyorsunuz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra  uygulamanın üst tarafında 4 farklı sekme var, Bunlardan birincisi arkadaşlarınızın size ne kadar yakın  yada  arkadaşınızla aranızda ne kadar mesafe olduğunu gösteriyor.

İkincisi ise arkadaşlarınızın yada takip ettiklerinizin gittikleri mekanları görebilir ve beğenebilirsiniz. üç ve dördüncü sekmede ise birinde arkadaşlarınızla önceden buluşacağınızın planlanması diğerinde ise kendi profilinizde nerede check in yaptığınızı buradan görebiliyorsunuz. Check-in yapmak adımlarımızı takip edebilirsiniz.

  • uygulamayı açın ve sağ üst kısımdan “check-in yap”a tıklıyoruz
  • açılan sekmede bir yer seçiyoruz yazı yazmak isterseniz yazabilirsiniz  yada normal bir şekilde paylaşabilirsiniz.
  • check-in yap diyerek paylaşıyoruz

Swarm Hesabı Silme Adımları

  1. Swarm hesap silmek için öncelikle Foursquare adresine gidiyoruz. (bilgisayardan, tarayıcı üzerinden)
  2. Hesabımız ile  giriş yapıyoruz.
  3.  Giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun” sorusuna size göre uygun bir cevap verin.
  4. Cevap bölümünün altında bulunan“Delete Account (Hesabı Sil) ”  butonuna basıp
  5. Silme işlemini onaylayıp hesabınızı silebilirsiniz."Swarm Hesabı Silme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
50 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: