LoL Syndra Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Syndra

Syndra rehberime hoş geldiniz. Suikastçı şampiyonların kostümlerini denemek için LoL Skin İndir kullanabilirsiniz. Syndra ile koridorunuzu  olabildiğince hızlı iterek rakibinizi ilk seviyelerde kule altında dürterek hem altından hemde siveyeden geri düşürerek 6. seviyeye siz daha önde girebilirsiniz. 6 olduktan sonra rakibinizi ulti kullanarak kesebilirsiniz. Ulti atarken yerde ne kadar topunuz olursa ultiniz o kadar çok hasar verir. Buna dikkat ederseniz rakiplerinizi lak lak eritir siniz. LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Syndra Build (İtem Dizilimi)

Syndra Full Build

Syndra Build

Syndra İtem Dizilimi

Syndra İtem

Syndra Rün Dizilimi (Runes)

Syndra Rün Dizilimi

Syndra Rün

Syndra Abilities (Yetenek Dizilimi)

Syndra Yetenek Dizilimi

Syndra Abilities

Syndra Ct (Counter)

Syndra Counter

Syndra Ct"Syndra" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
121 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: