Tablet Arabaya Nasıl Kurulur?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Android ile ilgili en iyi şeylerden biri, erişiminin yalnızca akıllı telefonlarımız ve tabletlerimizle sınırlı olmamasıdır. İşletim sistemini kullanan bazı benzersiz cihazlar görmemize rağmen, yetenekleri geçtiğimiz yıl boyunca daha yaygın bir uygulama buluyor.

Bu nedenle, Android Wear ve arabalarımızda Android Auto kullanımı yaygınlaştı.2016 yılına kadar artan sayıda araca yönelirken, tabii ki, yeni bir araba için pazarda olmanız gerekiyor. Ayrıca, üçüncü taraf bir in-dash ünitesini manuel olarak kurma seçeneğiniz de vardır , fakat bunlar oldukça pahalı olabilir.

Aracınızda Android Auto-like özelliklerinin keyfini görmenin nispeten daha ucuz bir yolu, Nexus 7 veya tablet bilgisayarınızdan başka 7 inç ila 8 inçlik tabletiniz olduğu sürece, diğer araçlar da mümkündür. Kurulumun tamamı çok fazla zaman almaz ve kurulumun birkaç saat içinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunun nasıl mümkün olduğunu merak ediyorsanız araç kontrol panelinize bir tabletin nasıl takılacağı ile ilgili hızlı kılavuzumuz!

Ayrıca tabletler ile ilgili bilgi almak için tabletler>içerikli sayfayı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin


Arabaya Tablet Kurmak İçin Araç ve Gereçler

İhtiyacınız olan ilk şey küçük bir kafa birimi amplifikatörü. Benim tercihim Alpine KTP-455U 4-kanallı güç paketiydi , çünkü nispeten ucuz ve ayrıca iş için mükemmel, herhangi bir sorun olmadan dashın içine sığacak kadar kompakt. Ayrıca bir 12V soketine, iki bağlantı noktalı bir USB araç şarj cihazına ve 10A sigortaya sahip bir sigortaya ihtiyacınız olacaktır. Görebildiğiniz gibi, bunlar zaten bağlanmıştı çünkü bu yüklemeyi önceki aracımda da yapmıştım.

Ayrıca, bir RCA’dan 3,5 mm’ye kadar adaptör, bir Bluetooth adaptörü, bir kablosuz şarj aleti, bir çift zip bağları ve arabanızla uyumlu bir kablo demeti gereklidir. Birkaç kablo ekleyicisine de ihtiyaç vardır ve tel somunlar, lehimleme veya kıvırma yöntemi gibi herhangi bir seçenek herşeyi yapar.

Bluetooth bağdaştırıcı teknik olarak isteğe bağlıdır, takmak için her seferinde panonun açılmasına gerek kalmadan birden fazla aygıta bağlanabileceğim bir şeydir.
Aracınız için uygun kablo demetini bulmak son derece kolay veya çok hantal olabilir ve maalesef ikinci gruptaydım.

Çoğunlukla, bu çok kolay bir uyarlanabilir tablet yükleme işlemidir.
İhtiyaç duyacağınız araçlar söz konusu olduğunda, bir çift makas, küçük bir tornavida, tel kesiciler ve sıyırıcılar, bir iğneli burun pensi varsa bir sıkma aleti ve potansiyel olarak bazı anahtarlar ve bir Aracınızın marka ve modeline bağlı olarak multimetre. İhtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzda, yükleme işlemine başlamak için hazırsınız.

Devamı için Kaynak (Resimli) : https://www.eniyiandroid.com/arabaya-tablet-nasil-kurulur.html

Tablet Arabaya Nasıl Kurulur? YAPILAN YORUMLAR