LoL Tahm Kench Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Tahm Kench Rün

Tahm Kench rehberime hoş geldiniz. Tahm Kench oyunun tank ve kanser şampiyonlarından biridir. tam öldürecekken kendine kalkan atması ve koşarak kaçması üzülecek bir olay, Tahm Kench’le takım savaşında takımınızı fazlasıyla tanklayabilirsiniz. Rakiplerinizi içinize alarak arkadaşlarınızın arasına atarak rakiplerinizi katlede bilirsiniz.

Tahm Kench Build (İtem Dizilimi)

Tahm Kench Full Build

Tahm Kench Build

Tahm Kench İtem Dizilimi

Tahm Kench İtem

Tahm Kench Rün Dizilimi (Runes)

Tahm Kench Rün Dizilimi

Tahm Kench Rün

Tahm Kench Abilities (Yetenek Dizilimi)

Tahm Kench Yetenek Dizilimi

Tahm Kench Abilities

Tahm Kench Ct (Counter)

Tahm Kench Counter

Tahm Kench Ct"Tahm Kench Rün" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
10 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: